Kategoriler
Diğer Fikirler İlginç İş Fikirleri İş Fikirleri Manşet

Bahçe Kiralama Sistemi İle Kendinize Ek Gelir Yaratın

Son dönemde Avrupa’da oldukça popüler olmaya başlayan işlerden bir tanesi de Bahçe Kiralama Yöntemi. Tabi ki bunun için güzel bir bahçeye sahip olmanız ilk şart.

Şehir yaşamından sıkılan ve hafta sonu birkaç saatliğine de olsa sessiz, sakin ve insanlardan uzak bir zaman geçirme peşinde olanlar için bu tarz projeler şu aralar pek bulunmuyor.

Bu sebeple de ilk çıkan bu tarz fikirler pazarın şekillenmesi ve gelişmesi adına ciddi adımların da atılmasına sebep olacak gibi görünüyor.

Plot adıyla yurt dışında popüler olmaya başlayan fikrin babası yaratıcı fikirler ajansı olarak bilinen MagneticNorth.

Şu aşamada geliştirilme aşamasında olan ve Manchester çevresinde hayata geçirilen sistemin ne kadar verimli olacağı, ülkemizde insanların bu sisteme ne kadar rağbet göstereceği ise şu aşamada net değil.

Ancak bu fikri hayata geçirmek için gidip şehir dışından bir bahçeli ev satın alma önerisi sunmadığımız ve kendi evinizin bahçesini kiralama yöntemini hayata geçirmenizi önerdiğimiz için proje tutmasa da bir zararınız olmayacaktır.

Şu aşamada web sitesi üzerinden kiralanan bahçeler 2 saatlik rezervasyonlar ile kiralanıyor. İncelemek isteyenler http://www.plotmanchester.com/ adresine göz atabilirler.

Bu arada kiralama sistemini tek başınıza yapabileceğiniz gibi bir grup arkadaşınızla da kiralayıp aktiviteler yapabilmeniz mümkün.

Yani sadece kitap okumak ya da kafanızı dinlendirmek değil olay. Yoga arkadaşlarınızı toplayabilir, beş çayınızı burada içebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir  Güvenpınar Su Bayilik Başvurusu ve Başvuru Şartları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir