Kategoriler
Bayilik Veren Firmalar Bayilikler Genel İş Fikirleri Manşet

Çiftlik Bank Bayilik Şartları Nedir? Nasıl Çiftlik Bank Bayisi Olunur?

Son dönemin popüler oyunlarından birisi olan Çiftlik Bank il ve ilçelerde Şarküteri Bayilikleri dağıtmaya başladı. Çiftlik Bank Bayilik Şartları sizler için bir araya getirdik.

Son dönemin popüler oyunlarından birisi olan Çiftlik Bank il ve ilçelerde Şarküteri Bayilikleri dağıtmaya başladı. Çiftlik Bank Bayilik Şartları sizler için bir araya getirdik.

Çiftlik Bank Bayileri temelde 2 farklı alanda satış yaparak kazanç elde edebiliyorlar. Bunlarda ilki Çiftlik Bank sisteminde kullanılan oyun içi altın satışları ikincisi ise firma tarafından üretimi ve satışı yapılan şarküteri ürünleri.

Çiftlik Bank Bayileri herhangi bir isim hakkı ödemesi yapmazken bayilere verilen panelde ki altın satışında elde edilen net karın %8 oranındaki kısmı Bayilik – Franchising bedeli olarak firmaya ödenmektedir.

Ayrıca bayilerin Altın satışlarından net kazancı %5 olup bu kazancın en fazla %2’lik kısmını kendisi üzerinden altın alan kullanıcılara indirim olarak sunabilmektedir.

Çiftlik Bank Bayileri için firma tarafından özel olarak hazırlanan e-Ticaret Sitesi ücretsiz olarak kurulmakta ve tüm satış süreçleri bu sistem üzerinden yürütülmektedir.

 

Çiftlik Bank Şarküteri

 

Çiftlik Bank Bayilik Şartları Nelerdir?

  • Bayilik verilecek olan kişilerin oyunumuza üye olması ve oyun hakkında detaylı bilgiye sahip olması gerekmektedir.
  • Minimum 50m² cadde üstü şarküteri açılmasına uygun bir iş yeri tutulması. (İş yeri tutulmadan önce resimleri ve ölçüleri yöneticilere bildirip onay aldıktan sonra tutulacaktır)
  • Şirketimizin mali müşavirliği eşliğinde Limited şirketi kurulması (Şahıs şirketi geçersizdir)
  • İş yerinizin konseptinin bizim iç mimarımız eşliğinde yapılması
  • Bizim belirlediğimiz bir şarküteride panel eğitimi almak
  • Şarküteri ürünlerinizi bizden temin edeceksiniz. Bizde üretimi olmayan ürünleri alıp-satabilirsiniz fakat bizde üretimi olan ürünleri sadece bizden temin edebilirsiniz.
  • Ürünlerin kar marjında değişiklik olup %30-%70 aralığındadır.
  • Açılış organizasyonu bizim organizasyon şirketimiz tarafından yapılacaktır.
  • Başlangıçta sizden herhangi bir isim hakkı bedeli talep edilmemektedir. Fakat karınızın %8’i “Franchising” bedeli olarak kesilecektir.

 

İlginizi Çekebilir  2019 Yılı İşsizlik Maaşı Rakamları ve İşsizlik Maaşı Hesaplama

Çiftlik Bank Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır

Çiftlik Bank Bayisi olmak için https://ciftlikbank.com/ResellerAppeal.php?lan=tr adresindeki formu doldurmanız ve göndermeniz yeterlidir.

Dilerseniz 0 850 346 51 79 nolu telefon hattından veyahut destek@ciftlikbank.com veya bayilik@ciftlikbank.com mail adresi üzerinden de bayilik işlemleri için bilgi talep edebilirsiniz.

“Çiftlik Bank Bayilik Şartları Nedir? Nasıl Çiftlik Bank Bayisi Olunur?” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir