Kategoriler
Bayilik Veren Firmalar Bayilikler Manşet Züccaciye - Takı - Aksesuar Ürünleri Bayiliği

Bernardo Bayilik Başvurusu ve Bayilik Şartları (Franchise)

Bernardo Bayilik Başvurusu ve Bernardo Bayilik Şartları için hazırlamış olduğumuz bu yazımızda Bernardo Bayilik – Franchise Sistemi hakkında sizlere bazı bilgiler sunup Başvuru Yollarını sizlere aktarıyor olacağız.

Kadınların yoğun bir şekilde talep gösterdiği ürün gruplarından birisine sahip olan Bernardo Markası özellikle son yıllarda AVM Kültürü ile birlikte yayılmaya başlamıştır.

İşlek Caddelerde ve AVM gibi yoğunluğun fazla olduğu yerlerde görmeye başladığımız Bernardo Bayilikleri temel olarak uzun ve kısa vadede ciddi kazanç oranları vadeden bir alandır.

 

Bernardo Bayilik İşlemleri

 

Bernardo Bayilik Başvuru Şartları Nelerdir?

Bernardo Mağazası açmadan önce konumu güzel olan, satış noktasında sorun yaşamayacak bir nokta belirlemeniz önemlidir.

Markanın özellikle AVM ve İşlek Caddeler üzerinden mağaza açmaya gayret gösterdiği bilinen bir gerçek. Bu sebeple de konumu buna göre belirlemeniz gerek.

Firma tarafından belirlenen bir metrekare sınırı olmasa da mağazanın ürün gruplarından birçoğunun sergilenebileceği kadar bir alana sahip olması beklenmektedir.

Başvuru ile alakalı tüm şartları ve Başvuru Ücretlerini firma ile irtibata geçtiğiniz zaman net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

Bernardo Ürün Çeşitliliği

 

Bernardo Bayiliği – Franchise Sisteminin Artıları Nelerdir?

 • Kendi işinizin sahibi olmak
 • Bernardo uzmanlığı ve deneyimini yanınıza alarak, güvenebileceğiniz bir işletmenizin olması
 • Keyifli ve prestijli konsept mağazalara sahip olmak
 • Rakibi olmayan benzersiz iş modeli
 • Kişisel ve profesyonel gelişim

 

Bernardo Bayilik Başvurusu

 

Bernardo Bayilik – Franchise Süreçleri

 • Bayilik Başvurusu Yapılır
 • Süreç Hakkında Firmadan Bilgilendirme Yapılır
 • Size Özel Teklif Hazırlanır ve Sunulur
 • Mağaza Kurulumu Yapılır
 • Görsel Düzenleme ve Satış Eğitimi Desteği Verilir
 • Artık Sizde Bir Bernardo Bayisi Oldunuz. Tebrikler.

 

Bernardo

 

Bernardo Hakkında – Bernardo Tarihçesi

Bugün sofralara şıklığı ve zarafeti sunan Bernardo olarak, temelimiz, 1984 yılında Güner Sözen ve oğulları; Nurettin ve Ömer Sözen tarafından Bağdat Caddesi’nde açılan bir zücaciye mağazasıyla atıldı.

 • 1997 yılında zücaciye ve hediyelik eşya ithalatına başlamamızla birlikte sektördeki iddiamızı artırdık. 2000 yılına geldiğimizde ise alışveriş merkezlerinde ardı ardına açılan mağazalarımız ile Türkiye geneline yayılmaya başladık.
 • 2016 yılında 31 ilde 8’si franchise olmak üzere toplam mağaza sayımız 106’ya ulaştı ve hizmet ağımız genişledi. Artık müşterilerimize daha da yakındık.
 • 2018 yılında ise 35 ilde 23’i franchise toplam mağaza sayımız 122’e yükseldi.

Kısa süre içinde sahip olduğumuz bu başarının altında yatan sır; pazarın beklentilerini en hızlı ve en doğru şekilde tespit ederek müşterilerimize mükemmel çözümler sunmaktı.

Bugün müşterilerimize sofra tasarımına yönelik; yemek takımları, çatal bıçak takımları ve sofra aksesuarlarında hem farklı hem modern tasarım alternatiflerinin yanında seçkin koleksiyonlar sunuyoruz. Bunu yaparken dünyadaki trendleri ve sofra tasarım ürünlerindeki gelişmeleri yakından izliyoruz. Üstelik ürünlerimizin büyük bir bölümünü de Avrupa’dan ithal ediyoruz.

Kalitenin yanında geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatlar sunmakla beraber, evlerin vitrinlerinde duran porselen yemek takımları, çatal bıçak takımları, kadeh setleri ve diğer sofra tamamlayıcılarını, vitrinlerden indirerek, gündelik yaşamın vazgeçilmez parçaları haline getirmeyi amaçlıyoruz.

Müşterilerimizin sofrada aileleri ve dostları ile geçireceği zamanı önemsiyor ve çok daha keyifli hale getirmek için çalışıyoruz.

 

Bernardo Mağazası

 

Bernardo Bayilik Başvuru İşlemleri ve İletişim Bilgileri

Bernardo Bayilik Başvurusu için aşağıdaki web sitesi üzerinden form doldurarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bernardo Bayilik Başvuru Linki: https://www.bernardo.com.tr/bayilik

 

Firma Adı  :        BERNARDO PAZARLAMA SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

Adres         :        Profilo Plaza D Blok Gülbahar Mahallesi 5. Yıl Sok. Şişli / İstanbul

Telefon      :        0 (850) 532 27 63

Fax    :        0 (850) 532 27 63

E-posta      :        musterihizmetleri@bernardo.com.tr

Kategoriler
Bayilik Veren Firmalar Bayilikler Çiğköfte - Dondurma Bayiliği Manşet

Çiğköftem – Çiğ Köfte Bayilik Şartları ve Bayilik Başvurusu

Türkiye’de ve Yurtdışında birçok noktada Çiğ Köfte Bayiliği veren Çiğköftem firmasının Bayilik Şartlarını ve Başvuru Süreçlerini sizler için bir araya getirdik.

Gıda sektöründeki diğer yatırımlara göre nispeten daha düşük metrekareye sahip alanlarda, daha düşük maliyetler ile dükkan açmanıza olanak sağlayan çiğ köfte işi günümüzün en popüler iş modellerinden birisidir.

Sektörde farklı firmaların bayiliklerini alarak bu işe girişen çiğ köfte dükkanları olduğu gibi kendi ürettiği ürünlerin pazarlamasını yapan dükkanlarda vardır.

Bayilik noktasında ise 1993 yılından günümüze kadar gerek Türkiye gerekse de Yurtdışında Çiğ Köfte Bayilikleri veren Çiğköftem bilinen markalardan bir tanesidir.

 

Çiğköftem

 

Neden Çiğköftem Bayiliği Almalısınız?

Uluslararası Marka Bilinirliği

Çiğköften firması 2017 yılında UFRAD Derneği tarafından yurtdışı açılım ödülüne layık görülen bir firmadır.

Çiğköftem markası bu gün itibari ile Türkiye’nin yanısara;

 • Almanya,
 • Fransa,
 • Avusturya,
 • Belçika,
 • Hollanda,
 • İngiltere

gibi birçok ülkede faaliyet göstermektedir.

 

Ödüllü Lezzetler

Çiğköftem tarafından üretilen ürünler International Taste & Quality Institute tarafından 2016 yılında çiğköfte ve vegan içli köftesi Üstün Lezzet Ödülü’ne, 2014 yılında Tüm Tüketicileri Koruma Derneği Tarafından “Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz Ödülü’ne layık görülmüştür.

Yüksek Kalite Anlayışı

Dünya geneli tüm şubelerinde katkısız, doğal çiğköfte sunmayı başaran tek çiğ köfte markasıdır. Çiğköftesinde direkt ya da indirekt hiçbir katkı malzemesi kullanmamaktadır. Özenle yıkanan bol yeşillikli menülerini, yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ile sunmaktadır. Sektördeki alışılagelmiş çiğköfte konseptlerinden çok ileride, modern, tarz ve kaliteli bir konsepte sahiptir.

Düşük Yatırım Maliyeti

Misafirlerine ferah ve tarz bir ambiyans sunan özel üretim dekorasyon ekipmanlarını, anlaşmalı tedarikçilerden en uygun fiyata alabileceğiniz gibi, projeye uygun olmak şartı ile kendinizde yaptırabilirsiniz.

Yüksek Kar Marjı

Çiğköfte franchise bedeli, aylık-yıllık kar payı alınmayan Çiğköftem franchise sisteminde yatırımcı yaptığı yatırımı ortalama 3-5 ay içerisinde amorti edebiliyor.

Genel Merkez ve Bayi Arasında Güçlü İletişim

Bayi açılışıyla beraber satış destek departmanı ile koordineli olarak hizmet verilir. Gerek satış artırıcı faaliyetler, gerek moral ziyaretleri, gerekse eğitim faaliyetleri ile bayi başladığı işte kendisini hiçbir zaman yalnız hissetmez.

 

Çiğköftem Bayilik

 

Bayilerde Aranılan Şartlar

Çiğköftem Bayisi olabilmek için bazı şartları sağlıyor olmanız da gerekmektedir.

 • Yüksek kazanç hedefleyen, çalışkan ve girişken işletme sahipleri aranmaktadır.
 • Bayilere sürekli eğitim desteği sağlanmaktadır ve ihtiyaç olduğunda gerekli teknik destek de verilmektedir.
 • Marka konseptine uygun dükkan iç ve dış dekorasyonu yapılmalıdır. Dileyen işletmeciler anahtar teslim bayilik avantajından yararlanabilirler.
 • Bayilerin daha çok kar elde edebilmesi amacıyla cadde üzerinde, yaya trafiği yoğun bölgelerde dükkan seçilmesi oldukça önemlidir.
 • Açılış günü kampanyası firma yetkilileri tarafından hazırlanmaktadır.

 

Çiğköftem Çiğköfte Bayilik Başvurusu

Çiğköftem Çiğköfte Bayisi olabilmek için aşağıdaki link üzerinden Bayilik Formunu doldurmanız veya telefon ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

 

Bayilik Başvuru Linki: https://www.cigkoftem.com/franchise

 

Çiğköftem Türkiye Merkez

EM Gıda

Yakuplu Merkez Mahallesi 46. Sokak No:1 34524 Beylikdüzü / İstanbul / Türkiye

Tel: 444 2 126

Fax: +90 212 550 21 11

E-Mail: info@cigkoftem.com

 

Avrupa Merkez

EM Europe GmbH

Hammer Landstr. 113 41460 Neuss / Deutschland

Tel: +49 2131 2949820

Tel: +49 2131 2949821

Fax: +49 2131 2949822

E-Mail: emeurope@cigkoftem.com

 

Kategoriler
Bayilik Veren Firmalar Bayilikler Genel Gıda ve Fast-Food Bayiliği İş Fikirleri Manşet

Kral Döner Türkiye Çapında Bayilikler Vermeye Başladı

İstanbul merkezli olarak kurulan ve 8 şubeye ulaşan Kral Döner büyüme politikasının kapsamını genişleterek Türkiye Genelinde Bayilikler vermeye hazırlanıyor.

Kral Döner 2015 yılında ilk şubesini açan ve Gıda (Fast Food – Döner) sektöründe faaliyet gösteren bir firma.

Şuan da Merkeze ait 1 şubesi bulunan firma son 1 yıl içerisinde 7 adet Bayilik (Franchise) usulü şube açarak İstanbul içindeki büyümesini başlatmış durumda.

Firmanın hedeflediği bayi sayısı ise Tüm Türkiye’ye dağılmış 150 Bayilik açarak Türkiye’de bilinen bir Döner Markası halini almak.

Kral Döner Bayilik

By Kral Döner – Bayilik (Franchise)  Şartları

Kral Döner tarafından hazırlanan Bayilik Başvuru Sistemi üzerinden başvurularını yapan Bayi Adayları ile gerekli olan görüşmeler yapıldıktan sonra karşılıklı olarak ön protokol imzalanarak çalışmalara başlanır.

Hali hazırda bir dükkanı olmayan bayi adayları için lokasyon seçimlerinde de destek sunan Kral Döner sonraki süreçte ilgili konsepte uygun dükkan dekorasyonu için çalışmaları başlatır.

Dükkan içindeki çalışmalar devam ederken Kadro Seçimi yapılarak çalışmaya başlayacak olan personeller kısa süreli olarak başka bir şubede eğitime tabi tutulur. Bu sayede şirketin genel yapısı ve işin işleyiş süreçleri hakkında fikir sahibi olmaları sağlanır.

Şube açılışından sonra Kral Döner tarafından daha önce uygulanmış sistemler üzerinden yüksek kazanç ve satış getirecek olan Tanıtım ve Pazar Çalışmalarına başlanır.

 

Seçilen Konumda Aranılan Özellikler

 • 40 ila 100 metrekare iç alan
 • 5 metre veya daha fazla ön cephe
 • İşlek cadde üzerinde bir lokasyon

 

Girişimcide Aranılan Özellikler

 • İşin başında durabilecek,
 • Sektörü iyi analiz edebilecek.

 

Hedeflenen Bölgeler

 • Tüm Türkiye

 

İsim Hakkı Bedeli

 • Yok

 

Ortalama Kurulum Maliyeti

 • Metrekare Başına 2.500 TL

 

Ortalama Şube Kurulum Süresi

 • 30 Gün

 

Reklam Katılım Ücreti

 • Yok

 

 

KRAL DÖNER Bayilik İletişim Bilgileri

Firmanın Bayilik Şartları ve diğer detayları görüşmek için aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Web Sitesi üzerinden form doldurarak veya Telefon üzerinden bilgi alabilirsiniz.

 • Tel: 0216 349 93 93
 • Cep: 0532 203 61 16

www.bykraldoner.com