Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet Sermayesiz İş Fikirleri

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi İle Kazanç Sağlama ve İşveren Firmalar

Özellikle kış aylarında artan talebe yetişmekte zorlanan firmalar evlere Bitkisel Çay Paketleme işi vermekte ve kış aylarında evden kazanç sağlamanıza yardım etmektedir.

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi aslında ihtiyaçlara bağlı olarak her dönem yapılabilecek bir iştir. Ancak özellikle kış aylarında artmaya başlayan hastalıklar sebebiyle birçok kişi kış aylarında bitkisel ürünlere daha fazla yönelmektedirler.

Bu sebeple de kış aylarında artan talebi karşılayabilmek adına üretim yapan fabrikalar veyahut aktarlar gerek gördükleri dönemlerde evden paketleme işi yapan kişilere ulaşmakta ve evlere iş vermektedirler.

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi

 

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu süreç üretim yapan firmalara göre değişiklik gösterecektir.

Bazı firmalar size hazır olarak küçük sallama paketleri halindeki bitkisel çayları vererek uygun boyutlardaki kutulara belirli sayılarda olacak şekilde ürünleri yerleştirmenizi isteyebilir.

Bazı firmalar ve özellikle aktarlar ise size belirli kilolardaki bitkisel ürünleri vererek bunları şeffaf paketlere belirli gramajlar halinde paylaştırmanızı isteyebilirler.

Yine aktarlar tarafından size farklı bitkisel ürünler getirilerek bu ürünlerin belirli gramajlar ile bir arada getirilerek bir karışım oluşturulması işi de verilebilir. Misal 5 farklı otu belirli gramajlarla bir araya getirerek bir kış çayı hazırlamanız ve bunu paketlemeniz istenebilir.

Bu noktada size işi verecek olan firma ya da kişi tüm detayları size bildirecek ve yapılacak işin tüm püf noktalarını size aktaracaktır. Bu sayede hem daha hızlı hem de daha kaliteli bir iş ortaya çıkarabilirsiniz.

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi

 

Bitki Çayı Paketleyerek Ne Kadar Kazanç Elde Edilebilir?

Burada kazanç oranını etkileyen birçok basamak olacaktır.

Dönemsel olarak iş yoğunluğunun ne durumda olduğu, size işi veren kişinin direkt iş kaynağına olan uzaklığı, yapılacak işin adım sayısı ve zorluğu, yapacağınız işte nasıl bir performans göstereceğiniz gibi birçok etmen kazanacağınız meblağın değişmesi anlamına gelecektir.

Bu noktada ne kadar kaliteli bir iş çıkarır, ne kadar az fire verir ve işi ne kadar hızlı bir sürede tamamlayıp teslim ederseniz o oranda size gelecek olan iş sayısı ve buna bağlı olarak kazanacağınız para da artacaktır.

Aylık bazda bakıldığında Bitki Çayı Paketleme işi ile 10 TL’de kazanç elde edebilirsiniz, 2.000 – 3.000 TL’de elde edebilirsiniz.

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşii

 

Evde Bitki Çayı Paketleme İşi Veren Firmalar

Bizlere ulaşan tüm Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi veren firmaları sayfamız üzerinden listelemeye çalışıyor olacağız.

Ancak bazı firmaların sadece Eleman İhtiyacı olduğunda sayfaları gezdiği de bilinen bir gerçek. Bu sebeple de YORUM sekmesi üzerinden İsim – İl/İlçe ve İletişim Bilgilerinizi bırakarak gerek olduğu anlarda işverenlerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum sekmesi üzerinden bırakılan Telefon Numarası veyahut e-Mail Adreslerine ulaşacak olan aramalar, SMS veya Mailler ile alakalı olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmediğimiz de baştan belirtmiş olalım.

İşverenlerin size ulaşabilmesi adına,

  • İsim
  • İl – İlçe
  • İletişim Bilgisi

Gibi verilerin YORUM sekmesi üzerinden paylaşılması gerekmektedir.

Kategoriler
Diğer Fikirler İlginç İş Fikirleri İş Fikirleri Manşet

Bahçe Kiralama Sistemi İle Kendinize Ek Gelir Yaratın

Son dönemde Avrupa’da oldukça popüler olmaya başlayan işlerden bir tanesi de Bahçe Kiralama Yöntemi. Tabi ki bunun için güzel bir bahçeye sahip olmanız ilk şart.

Şehir yaşamından sıkılan ve hafta sonu birkaç saatliğine de olsa sessiz, sakin ve insanlardan uzak bir zaman geçirme peşinde olanlar için bu tarz projeler şu aralar pek bulunmuyor.

Bu sebeple de ilk çıkan bu tarz fikirler pazarın şekillenmesi ve gelişmesi adına ciddi adımların da atılmasına sebep olacak gibi görünüyor.

Plot adıyla yurt dışında popüler olmaya başlayan fikrin babası yaratıcı fikirler ajansı olarak bilinen MagneticNorth.

Şu aşamada geliştirilme aşamasında olan ve Manchester çevresinde hayata geçirilen sistemin ne kadar verimli olacağı, ülkemizde insanların bu sisteme ne kadar rağbet göstereceği ise şu aşamada net değil.

Ancak bu fikri hayata geçirmek için gidip şehir dışından bir bahçeli ev satın alma önerisi sunmadığımız ve kendi evinizin bahçesini kiralama yöntemini hayata geçirmenizi önerdiğimiz için proje tutmasa da bir zararınız olmayacaktır.

Şu aşamada web sitesi üzerinden kiralanan bahçeler 2 saatlik rezervasyonlar ile kiralanıyor. İncelemek isteyenler http://www.plotmanchester.com/ adresine göz atabilirler.

Bu arada kiralama sistemini tek başınıza yapabileceğiniz gibi bir grup arkadaşınızla da kiralayıp aktiviteler yapabilmeniz mümkün.

Yani sadece kitap okumak ya da kafanızı dinlendirmek değil olay. Yoga arkadaşlarınızı toplayabilir, beş çayınızı burada içebilirsiniz.