Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet

Evde Bitki Çayı Paketleme İşi İle Para Kazanma

Son yıllarda ortaya çıkan birçok ek iş,  evde para kazanmak isteyen kişilere güzel seçenekler sunuyor. Kış aylarının gelmesi ile beraber birçok sektörün çalışma tempolarının arttığı görülüyor. Birçok üretici firma, gelen siparişlere yetişebilmek için evde ek iş arayan kişilerden destek alıyor. Herhangi bir şekilde başkasının çatısı altında çalışmayan kişiler, kendi mesai saatlerini kendileri belirlemelerinden dolayı artık evden çalışmanın daha uygun olduğuna karar vermişlerdir. Bu yazımız içerisinde ek iş fırsatları arayan kişiler için evde bitki çayı paketleme işi hakkında bilgiler vererek kazanç oranlarını dile getirmeye çalışacağız.

Kış aylarının gelmesi ile beraber soğuktan korunmak, gripten kurtulmak isteyen kişiler, doğal sonuçlardan yararlanmak için bitki çaylarından tüketmek istiyor. Bunun farkında olan üreticiler, gerekli şartlara uyan kişilere bitki çaylarını saf hali ile göndererek paketlenmesini istiyor. Bu işlerin otomasyon sistemleri ile yapıldığını düşünen kişiler varsa biraz yanılıyorlar. Organik bitki çayı üretimi yapan kişiler, ürünlerini istediği fiyatlardan satabilmek için paketlemelerini de el işçiliği ile organik olarak yapılmalarını istiyor.

Evde Bitki Çayı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Bitki Çayı Paketleme İşi İle Kazanç Sağlama ve İşveren Firmalar
Evde Bitki Çayı Paketleme İşi İle Kazanç Sağlama ve İşveren Firmalar

Evde çalışabilecek iş arayan kişiler için bu yazımız içerisinde evde bitki çayı paketleme işi üzerine fikir paylaşımı yapmaya çalışıyoruz. Üretici firmalar, çeşit çeşit kurutulmuş bitki çaylarını koliler ile çalışan kişilere göndermekte. Bunun ile birlikte paket için kullanılacak materyaller, ihtiyaç duyulan tüm gereksinimler çalışanlara gönderilmektedir. İstenilen şartlarda gramaja uygun olarak yapılan her paket başı ücret ödenmektedir. Bu tarz paketleme işi yapan kişiler, evde ek iş yaptıklarından ötürü sabit bir maaş yerine paketleme yaptığı ürün başına ücret almaktadır.

Bir işi olmayan ya da yaptığı işe ek olarak bir iş yapmak isteyen kişiler başta olmak üzere öğrenciler, emekliler, ev hanımları için oldukça uygun olan evde bitki çayı paketleme işi yapmak isteyen kişiler, kendilerine verilen siparişi yetiştirmeleri durumunda Aylık 1,500 TL ile 2,000 TL arasında bir kazanca sahip olmaktadır. Özellikle kış sezonu içerisinde aktiflik gösteren bir iş olmasından dolayı yaz aylarında çok fazla çalışan ihtiyacı olmayan bir sektör olduğunu da belirtmek isteriz. Bu işe başvuruda bulunmak isteyen kişiler, yazımızın altında bulunan yorum alanı içerisinde “adı, soyadı, e-mail, bulunduğu şehri” yazıp bize göndermeleri yeterlidir.

Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet

Evde Islak Mendil Paketleme İşi İle Para Kazanma

Günümüzde sabit memur gelirine sahip kişilerin dahi geçimde zorlandıklarını görüyoruz. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan kişiler, gerek kira masraflar gerekse mutfak ve diğer giderlere artık tek maaş ile yetişmediğini gören birçok kişi ek iş arayışlarına girmektedir. Gerek çalışanlar, gerek ev hanımları gerekse aynı ev içerisinde yaşayan emekliler dahi artık çalışmak için evde ek iş alanlarında araştırmalar yapmaktadır.

Firmalar, artık üretim tesislerindeki masraflarını kısmak için işlerinin bir kısmını evlerde çalışmak durumunda kalan kişilere dağıtmaktadır. Bu yazımız içerisinde evde ıslak mendil paketleme işi üzerinden nasıl gelir elde edebileceğinizden bahsedeceğiz. Bu tarz fırsatlar her yıl sadece birkaç kez geldiğinden dolayı ek iş arayan kişilere kesinlikle değerlendirme konusunda önerilerde bulunmak isteriz.

Evde Islak Mendil Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Islak Mendil Paketleme İşi İle Para Kazanma
Evde Islak Mendil Paketleme İşi İle Para Kazanma

Islak mendil, artık gün içerisine hayatımızın bir parçası haline gelmiş durumda. Kişisel bakım, çevre bakımı, hijyen hatta çocuk bakımlarında bile ıslak mendil kullanımı hayatımızın bir parçası durumda. En ufak paketinden en büyük paketi kadınların çantasından artık hiç eksik olmamakta. Günlük oldukça fazla tüketimi bulunan ıslak mendillerin üretimine bazen yetişilmiyor. Bu nedenle firmalar evde ıslak mendil paketleme işi içerisinde çalışacak birçok kişiye ihtiyaç duyuyor. Gerek bireysel gerekse ekip ile yapılan çalışmalar aylık düzenli kazançlar meydana getirebilmekte.

Islak mendiller, tek kullanımlık paketler olmak üzere 10’lu paket, 25’li, 50’li paket, 100’lü paket ve üstü birçok paket seçeneği bulunmaktadır. Günlük üretilen ıslak mendillerin istenilen şekilde toplu bir şekilde paketlenip satışa sunulabilmesi ancak evde çalışacak kişiler ile mümkün kılınmaktadır. Bu sektör içerisinde çalışmak isteyen kişiler elbette kazanacakları ücretler hakkında bilgi sahibi de olmak isteyeceklerdir.

Uzun uğraşlar sonucunda evde ıslak mendil paketleme işi ile çalışma fırsatı yakalayan kişiler, bu sektör üzerinden ortalama bir gelire sahip olabilirler. Gündüz normal işlerinde çalışan bir kişi, akşam evlerinde bu işi yaparak oldukça güzel gelirler elde edebilir. Sektör içerisinde evde ıslak mendil paketleme işi veren kişiler ortalama olarak aylık 1,500 TL gibi bir geliri rahatlıkla elde edebiliyor. Başvuruda bulunmak için konu altında

Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet

Evde Lavanta Paketleme İşi İle Para Kazanma

Son yıllarda lavanta yetiştiriciliğine olan ilginin giderek artması, birçok kişinin bu alana yönelim göstermesine neden olmuştur. Ülkemizin birçok noktasında açılan lavanta bahçeleri, yerli turizm hızına büyük artışlar getirmiştir. Lavanta yetiştiriciliği, görsel anlamda şehirleri büyülerken ticari anlamda da birçok getiri meydana getirmekte. Bu yazımız içerisinde evde lavanta paketleme işi ile nasıl para kazanılabileceğinden bahsedeceğiz.

Yaz aylarının gözbebeği olan lavantalar, tam kurumaya başlamadan önce diplerinden makas yardımı ile kesilir. Güneş altında 1 hafta kadar bekletilip kurutulduktan sonra dallarından ayrıştırılır.  Kurumuş olan lavantalar, bulunduğu ortam içerisine verdiği koku birçok kişinin asla değişmeyeceği şeyler arasında yer alıyor. Son zamanlarda lavantaya olan ilginin giderek artması, birçok girişimciye yeni iş alanları oluşturmuştur.

 

 

Evde Lavanta Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen kişiler, evde lavanta paketleme işi ile kendilerine oldukça güzle bir iş ortamı oluşturmaktalar. Bu sektör içerisinde paketleme yapacak kişilere önceden ayıklanmış, çuvallı lavantalar gelecektir. Aynı zamanda lavanta paketlerinin geleceği kargo içerisinde paketleme işleminin nasıl yapılacağı sizlere anlatılacaktır. İstenilen tarzlara uygun olacak şekilde yapacağınız paketler, size bu iş üzerinden gelir getirecektir. Her paketleme işinde olduğu gibi bu sektörde de elde edilen kazançlar paket başı olmaktadır.

Lavanta paketleme işi, ilk etapta sizlere biraz kolay gelebilir. Oldukça minik taneli olan lavantaları, lavanta kesesine düzgün bir şekilde yerleştirmeniz gerekiyor. İlk etapta yavaş ilerlemeniz normal. İş verenler, paketleme durumunu yavaştan hızlıya doğru sizlere verecektir. Bu işi ek iş olarak göreceğinizden dolayı kazancı orta ölçekte olabilir. Bu işi yapan kişiler, ortalama olarak 1,500 TL para kazanabilmekteler.

Genel olarak evde lavanta paketleme işi yapan kişiler, bu işi tek başlarına yapmamaktadır. Akşamları eş, dost, çoluk, çocuk bütünü ile yapmaları durumunda çok ama çok daha gelir elde edebilmektedir. Genel olarak butik otel, her yeni müşterisini iyi bir şekilde karşılayabilmek adına lavanta keselerinden oluşan güzel bir tepsi hazırlamaktadır. Asıl konumuza dönecek olursak; evde lavanta paketleme işi için başvuruda bulunmak isteyen kişiler, gönderi altında bulunan yorum bölümüne isim ve soy isimlerini yazabilirler.

Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet

Evde Galoş Paketleme İşi Kazanç Sağlama ve Galoş Paketleme İşi Veren Firmalar

Ev hanımları, aile bütçelerine destek olmak amacı ile son yıllarda evde yapabileceği işler arıyor. Özellikle son yıllarda meydana gelen ekonomik krizler, alım gücünü zorlaştırmış, gıda ürünleri başta olmak üzere hemen hemen tüm ürünlere büyük zamlar getirilmiştir.

Ev hanımları ile beraber emekliler, öğrenciler gün içerisindeki boş vakitlerini değerlendirmek amacı ile evde ek iş sektörlerinde arayışlara girmektedir. Bu yazımız içerisinde bu bağlamda evde galoş paketleme işi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Herhangi bir özel yetenek ya da iş bilmeden, günde 3, 4 saatinizi harcayarak evde galoş paketleme işi yapabilirsiniz. Başta sağlık alanı olmak üzere birçok kurumsal şirket, sağlıklı koşullar oluşturmak adına hem personellerinin kullanımı için galoş kullanımı uygulamaktadırlar.

Bu konuda galoş üretimi yapan kuruluşlar, gelen taleplere yetişememelerinden dolayı ürünlerin hızlı bir şekilde sunulabilmesi için evde ek iş arayan kişilerden yardım almaktadırlar.

 

 

Evde Galoş Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Galoş üretiminde bulunan firmalar, evde galoş paketleme işi yapacak kişilere toplu olarak üretmiş olduğu ürünlerden gönderirler. Kolileri aracı kişiler aracılığı ile teslim alan çalışanlar, durumlara göre istenilen paketleme sitilleri üzerinden çalışmaya başlayacaklardır. 12’li,  20’li, 30’lu veya 50’li olacak şekilde hazırlayacağınız paketleri, teslimata hazır hale getirmelisiniz. Yaptığınız her paketi koli içerisine düzenli olarak yerleştirerek gönderime hazır hale getirebilirsiniz. Bu iş üzerinden elde edeceğiniz gelir hakkında bilgi verme kısmına geçecek olursak;

Haftalık siparişlerini tamamlayıp evde galoş paketleme işlerini tamamlayan kişiler, ortalama olarak 1,500 TL gibi bir kazanç elde edebilmektedir. Asgari ücret baz alındığında evde birkaç saat içerisinde bu denli bir kazanç elde etmek oldukça iyi bir fikir olacaktır. Belirttiğimiz bu kazanç minimum tutar üzerinden belirtildiğini, kişilerin çalışma durumlarına göre kazanç üzerinde artışlar meydana gelebileceğini belirtmek istiyoruz.

Evde ek iş yaparak kazanmak isteyen kişiler evde galoş paketleme işi almak için öncelikle bazı şartları yerine getirmeleri gerekiyor. Hazırladığımız bu yazı altında bulunan yorum bölümüne girerek “Adınızı, Soyadınızı, Bulunduğunuz şehri, bölgeyi, bu işte yer alacak kişi sayısını yazarak” göndermeniz yeterli olacaktır. Geri dönüş, başvuruda bulunan kişi sayısı ve iş aktifliği durumuna göre değişiklik göstermektedir.

Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet

Makyaj Fırçası Seti Hazırlama İşi İle Kazanç Sağlama ve Makyaj Fırça Seti İşi Veren Firmalar

Son yıllarda artan zamlar, birçok kişinin ek kazançlar aramalarına neden olmakta. Başta iş bulamayan, emekli ya da öğrenci kesim için önerilmeye başlanan evde ek iş sektörü, ek kazanç arayışında olan kişilere de çare olmakta. Bu sektör içerisinde oldukça farklı iş önerilerinin olduğunu görüyoruz. Birçok işletme, üretim tesisleri içerisinde yetiştirmekte güçlük çektiği ürünlerin teslimatını bu şekilde evde ek iş arayan kişilere paylaştırmaktadır.

Bu yazımız içerisinde makyaj fırçası seti hazırlama işi ile ailenize nasıl ek gelir sağlayabileceğinizden bahsetmeye çalışacağız. Evde yapılacak işler genel olarak paketleme, doldurma ya da birleştirme gibi el becerisi ve hıza dayalı işler olduğunu görüyoruz. Firmalar, makyaj fırçası seti hazırlama işi verirken genel olarak kişilere sabit bir ücret yerine yaptıkları iş kadar ödeme yapmaktadır. Bu nedenle çalışan kişilerin kazançları sürekli olarak birbirlerine göre değişiklik göstermektedir.

 

Makyaj Fırçası Seti Hazırlama İşi İle Kazanç Sağlama

 

Makyaj Fırçası Seti Hazırlama İşi Nasıl Yapılır?

Evde makyaj fırçası seti hazırlama işi veren firmalar, ilk etapta belirlediği kişilere aracılar ile bütün bir şekilde fırçaları göndermektedir. Boyut ve özellik bakımından karışık olan kolileri ayıran çalışanlar, işverenin isteği doğrultusunda makyaj fırça setleri oluşturmaktadır. Yapılan, teslim edilmeye hazır olan her ürünün koli içerisine yerleştirilerek gönderime hazır bir şekilde bekletmeleri gerekiyor. İşletme tarafından haftalık ya da aylık olan kolilerin tamamı hazırlandığında ilgili kişiler ile iletişime geçerek ücretinizi alabilirsiniz.

Makyaj fırçası seti hazırlama işini evde ek iş olarak görmemeniz gerekiyor. Ortalama olarak gününün 3 ile 5 saatini bu işe ayıran kişiler, performanslarına göre 1,400 TL ile 2,000 TL arasında bir para kazanmaktadır. Hangi sektör olursa olsun evde ek iş yapan herkes, performansına göre yaptığı iş kadar ücret almaktadır. Bu tür işleri ekipleri ile yapan kişiler, aylık onbinlerce tl kazanarak ev bütçelerine güzel katkılar sağlamakta.

Günün belirli bir saatini işte geçiren kişiler, akşam evlerine geldiklerine de bu işi ek iş olarak yapmaları durumunda aileleri ile güzel kazançlar elde edebilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünü kullanarak “Adınızı, soyadınızı, bulunduğunuz şehri ve varsa ekibinizde bulunan kişi sayısını” yazarak bu konu ile ilgili başvuruda bulunabilirsiniz.