Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet

Evde Gül Paketleme İşi İle Para Kazanma

Bugün sizlere hem bireysel olarak yapabileceğiniz hem de firmalardan ek iş olarak alabileceğiniz bir iş hakkında konuşacağız. Aşk ve sevginin sembolü olan güller, özel gün ve gecelerde çiftlerin birbirlerine hediye olarak aldığı en temel nesneler arasında yer almakta. Kış ayına girdiğimiz şu günlerde taze gül bulmanın imkansız olduğundan dolayı tüm çiçekçilerin yapay gül satışı yaptığını görüyoruz. Yapay da olsa satılacak gülleri çekici hale getirmek elbette kişilerin paketleme sırasında gösterdikleri marifetlerle ortaya çıktığını görüyoruz.

Yapay güller üzerinden dönen ticareti ister kendi sermayeniz ile yönetebilir, isterseniz de evde gül paketleme işi veren kişilerden alabilirsiniz. Özellikle kış aylarına girdiğimiz şu günlerde 14 Şubat Sevgililer Günü ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü yapay güllerin en çok satış yapacağı günlerden birisi olarak gösteriliyor. Yapay güller, tek başına bir etki meydana getirmediğini, işin süsleme ve paket kısmında olduğunu bilmeniz gerekiyor. Yardımcı neseneler ile süslenen güller, güzle kokular ile donatılarak satışa hazır hale getirilmekte.

Evde Gül Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Gül Paketleme İşi İle Para Kazanma

Ek gelir sahibi olmak isteyen kişiler için sunulan evde gül paketleme işi, aslında tamamen kişinin ezber yeteneğine bağlıdır. İş veren kişiler, sizlere birkaç adet gülün nasıl süslenip paketleneceğini göstermektedir. Bunun üzerine ezbere olarak hızlı bir şekilde süslenen, kokular ile donatılan yapay gülleri satışa hazır hale getirmeniz gerekiyor. Ek iş sektöründe genel olarak uygulanan ücret tarifesi evde gül paketleme işi içerisinde de uygulanmaktadır. Çalışanlar, bu sektörde paketledikleri gül başına ücret almaktadır.

Evde gül paketleme işi üzerinden düzenli bir şekilde çalışan kişiler, aylık maksimum 2,400 TL oranında bir kazanç elde etmektedirler. Elinde sermayesi bulunan kişiler, toplu olarak yapay gül satın alıp süsleyerek sosyal medya üzerinden de satabilirler. Benim sermayem yok diyorsanız; yorum bölümüne “adınızı, soyadınızı, bulunduğunuz şehri, iletişim bilgilerinizi” yazıp göndermeniz gerekiyor. Özellikle iş veren ile aynı şehirde bulunan kişiler, ürünleri günlük olarak gönderip günlük olarak teslim edilmesini isteyebilir. Kendi işini yapan kişiler ise sosyal medyadan aldığı siparişlere göre hareket ederek güzel bir kutu tasarımı ile beraber farklı konspette gül teslimatı gerçekleştirebilirler.