Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet

Evde Gömlek Katlama İşi İle Kazanç Sağlama ve Evde Gömlek Katlama İşi Veren Firmalar

Evde yapılabilecek iş sayısının her geçen gün artış göstermesi, birçok kişinin iş sahibi olmasına olanak sağlıyor. Genelde hep ev hanımları, öğrenci ve emekliler için önerilen işler olsa da son yıllarda çalıştığı işten, aldığı ücretten memnun olmayan her birey tarafından yapılabiliyor. Herhangi bir şekilde mesai derdi olmayan evde gömlek katlama işi, bu sektörde çalışmak isteyen kişilere istediği kolaylıkları sunuyor. Gün içerisinde ne kadar çalışacağını kendi belirleyen kişiler, bir nevi kendi işlerinin patronu olabiliyor.

Evde gömlek katlama işi yapacak kişiler ilk etapta zorlanabilir. Bunun nedeni gömleklerin ütülenmesi kadar katlanmasının da zor olmasından kaynaklanmaktadır. Gömlek üretimi yapan firmalar, mevsimlere özel sezon ürünlerini yetiştirebilmek adına ürünlerin katlama ve paketleme işlemlerini bu tarz evde ek gelir arayan kişilere yönlendirmektedir. Bu tarz bir paketleme, katlama işleri, zaman içerisinde el alışkanlığı kazanılarak seri hale getirilebilmektedir.

 

Evde Gömlek Katlama İşi İle Kazanç Sağlama

 

Evde Gömlek Katlama İşi İle Ne Kadar Para Kazanılır?

Sürekli olarak boş vakite sahip olan kişiler için evde gömlek katlama işi ile ne kadar para kazanılacağından bahsetmek istiyoruz. Öncelikle aracı firmalar tarafından yeni üretimden çıkmış gömlekler, koliler aracılığı ile çalışacak kişilere gönderilir. Tek bir markaya ait ürünler gelebileceği gibi birçok markaya ait karışık ürünler de gelebilmektedir. Bu konuda gönderi firmanın vermiş olduğu talimatlara uygun hareket etmeniz gerekiyor.

Gömlek katlamak içinlikle birkaç deneme yapmanızı öneriyoruz. İnternet üzerinden bulabildiğini tüm videoları inceleyerek bu işi tam bir şekilde öğrenmeniz gerekiyor. 10, 15 gömlek katlamadan sonra bu işi seri olarak sürdürebilir, Bu iş üzerinden kazanılacak para hakkında da bildiğimiz detaylardan bahsetmek istiyoruz. Gömlek paketleme işinin evlerinde düzenli olarak sürdüren kişilerin aylık 2,000 TL kazandıklarını görebiliyoruz.

Aylık kazanılacak ücret üst bölümde tamamen tahmini olarak belirtilmiştir. Evde gömlek paketleme işinde paketlediğiniz gömlek başına ücret alırsınız. Aynı ev içerisinde bulunan çalışacak kişi sayısındaki artık, bu gelirin de orantılı bir şekilde yükselmesini sağlayacaktır. Aşağıda yer alan yorum bölüme “Adınızı, soyadınızı, bulunduğunuz şehri” yazmanız durumunda bu sektörde personel arayan kişilere iş aradığınızı rahatlıkla gösterebilirsiniz.

Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet Sermayesiz İş Fikirleri

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi İle Kazanç Sağlama ve İşveren Firmalar

Özellikle kış aylarında artan talebe yetişmekte zorlanan firmalar evlere Bitkisel Çay Paketleme işi vermekte ve kış aylarında evden kazanç sağlamanıza yardım etmektedir.

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi aslında ihtiyaçlara bağlı olarak her dönem yapılabilecek bir iştir. Ancak özellikle kış aylarında artmaya başlayan hastalıklar sebebiyle birçok kişi kış aylarında bitkisel ürünlere daha fazla yönelmektedirler.

Bu sebeple de kış aylarında artan talebi karşılayabilmek adına üretim yapan fabrikalar veyahut aktarlar gerek gördükleri dönemlerde evden paketleme işi yapan kişilere ulaşmakta ve evlere iş vermektedirler.

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi

 

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu süreç üretim yapan firmalara göre değişiklik gösterecektir.

Bazı firmalar size hazır olarak küçük sallama paketleri halindeki bitkisel çayları vererek uygun boyutlardaki kutulara belirli sayılarda olacak şekilde ürünleri yerleştirmenizi isteyebilir.

Bazı firmalar ve özellikle aktarlar ise size belirli kilolardaki bitkisel ürünleri vererek bunları şeffaf paketlere belirli gramajlar halinde paylaştırmanızı isteyebilirler.

Yine aktarlar tarafından size farklı bitkisel ürünler getirilerek bu ürünlerin belirli gramajlar ile bir arada getirilerek bir karışım oluşturulması işi de verilebilir. Misal 5 farklı otu belirli gramajlarla bir araya getirerek bir kış çayı hazırlamanız ve bunu paketlemeniz istenebilir.

Bu noktada size işi verecek olan firma ya da kişi tüm detayları size bildirecek ve yapılacak işin tüm püf noktalarını size aktaracaktır. Bu sayede hem daha hızlı hem de daha kaliteli bir iş ortaya çıkarabilirsiniz.

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi

 

Bitki Çayı Paketleyerek Ne Kadar Kazanç Elde Edilebilir?

Burada kazanç oranını etkileyen birçok basamak olacaktır.

Dönemsel olarak iş yoğunluğunun ne durumda olduğu, size işi veren kişinin direkt iş kaynağına olan uzaklığı, yapılacak işin adım sayısı ve zorluğu, yapacağınız işte nasıl bir performans göstereceğiniz gibi birçok etmen kazanacağınız meblağın değişmesi anlamına gelecektir.

Bu noktada ne kadar kaliteli bir iş çıkarır, ne kadar az fire verir ve işi ne kadar hızlı bir sürede tamamlayıp teslim ederseniz o oranda size gelecek olan iş sayısı ve buna bağlı olarak kazanacağınız para da artacaktır.

Aylık bazda bakıldığında Bitki Çayı Paketleme işi ile 10 TL’de kazanç elde edebilirsiniz, 2.000 – 3.000 TL’de elde edebilirsiniz.

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşii

 

Evde Bitki Çayı Paketleme İşi Veren Firmalar

Bizlere ulaşan tüm Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi veren firmaları sayfamız üzerinden listelemeye çalışıyor olacağız.

Ancak bazı firmaların sadece Eleman İhtiyacı olduğunda sayfaları gezdiği de bilinen bir gerçek. Bu sebeple de YORUM sekmesi üzerinden İsim – İl/İlçe ve İletişim Bilgilerinizi bırakarak gerek olduğu anlarda işverenlerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum sekmesi üzerinden bırakılan Telefon Numarası veyahut e-Mail Adreslerine ulaşacak olan aramalar, SMS veya Mailler ile alakalı olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmediğimiz de baştan belirtmiş olalım.

İşverenlerin size ulaşabilmesi adına,

  • İsim
  • İl – İlçe
  • İletişim Bilgisi

Gibi verilerin YORUM sekmesi üzerinden paylaşılması gerekmektedir.

Kategoriler
Diğer Fikirler Ek İş - Evden İş Genel İş Fikirleri Manşet

Evde Kalem Yapımı ve Kalem Süsleyerek Kazanç Sağlamak

Son dönemlerde artan Promosyon Faaliyetleri kapsamında Evde Kalem Yapımı ve Kalem Süslemesi ile kazanç sağlamanız da mümkün hale gelmiştir.

Birçok firma Fabrikasyon Üretime dönse de halen bazı firmaların El İşçiliği üzerine ürünler ürettikleri ve özellikle Promosyon Malzemesi olarak sıkça tercih edilen Kalem gibi ürünleri elde ürettikleri biliniyor.

Bu sebeple de Evde Kalem Yapımı üzerine işveren firmalara erişim sağlayarak Kazanç Elde Edebilmeniz Mümkündür?

 

Evde Kalem Yapımı - Kalem Süsleme

 

Evde Kalem Yapımı İşi Veren Firmalar

Konuyla alakalı olarak Evde Kalem Yapımı işi veren firmaları bir araya toplamaya ve bu sayfa üzerinden sizlerle buluşturmaya çalışıyor olacağız.

Sizlerde Mail adresinizi bırakarak konuya gelmesi muhtemel firmaların size ulaşabilmesiniz sağlayabilirsiniz.

Bu sebeple de konuya; İl – İlçe ve Mail adreslerinizi bırakmanız size ulaşım konusunda rahatlık sağlayacaktır.

Konuya Evde Kalem Yapımı üzerine iş veren firmalarda yorum bırakarak başvuru alabilirler ya da bizimle iletişime geçerek İş Dağıtımı konusunda destek alabilirler.

 

Evde Kalem Süsleme ve Kalem Yapma

 

Ev Yapımı Süslü Kalemleri Nasıl Satabilirim?

Son dönemde özellikle Instagram üzerinden bu tarz bir Pazar oluşmaya başlamış durumda.

Bu noktada da Evde Yaptığınız Kalemleri dilerseniz Instagram Sayfası açarak satışa sunabilirsiniz. Ayrıca satışlarınızı Facebook üzerinden açacağınız bir sayfa ile de destekleyebilirsiniz.

İşinizi hızlı ve kaliteli yaparak alıcıya sorunsuz bir şekilde ulaştırmayı başarırsanız kısa sürede ciddi bir alıcı kitlesine sahip olabilirsiniz.

Üreteceğiniz kalemlerin görselleri, kaliteleri, sunumları gibi birçok detay sayesinde sadece Kalem Süsleme ile ciddi rakamlarda kazanç elde edebilirsiniz.