Kategoriler
Yatırımlar

SadeceOn.com Sitesi Sina AFRA’dan 500 Bin TL Yatırım Aldı

10 TL’den başlayan fiyatlarla Hizmet Satışı gerçekleştiren ve son dönemde bilinirliği artmaya başlayan SadeceOn.com adresine Sina AFRA ‘dan 500 bin TL değerinde yatırım geldi.

5 Dolara iş yaptırma mantığı ile kurulan Fiver adresinin ülkemizdeki benzer yapılarından birisi olan Sadeceon.com adresi 10 TL’den başlayarak artan fiyatlarda Hizmet Satışı gerçekleştiren bir yapı ilke karşımıza çıktı.

Bilinirliği giderek artan ve Hizmet Üreticileri ile Tüketicilerini bir araya getirmeyi başaran sitenin aldığı yatırım sonrasında daha hızlı bir büyüme içerine girmesi bekleniyor.

 

Sadeceon.com Sitesi Hakkında…

Evren Dinç ve Kazım Akalın (Gamesultan ile PaytoGo Kurucusu) tarafından kurulan SadeceOn.com 2014 yılının Mart ayında kapılarını Beta Sürüm ile kullanıcılarına açtı.

Grafik & Tasarım, Video & Animasyon’un aralarında bulunduğu 11 ana kategoride hizmetleri listelemeye başlayan SadeceOn.com adresi geçen süre içerisinde yaklaşık 50 Bin kullanıcıya ulaşmış durumda.

500 Üreticinin sattığı hizmet sayısı ise çoktan 2.000 adedi geçmiş durumda.

 

Sina AFRA'dan SadeceOn Sitesine 500 Bin Dolar Yatırım
Sina AFRA’dan SadeceOn Sitesine 500 Bin Dolar Yatırım

 

BiOnluk’ta Geçen Sene Yatırım Almıştı

SadeceOn.com adresi ülkemizde BiOnluk.com adresi ile karşılıklı bir rekabet içerisinde.

Yapı olarak birbirlerinin aynı sistemde ilerleyen ve hatta genel olarak aynı Satıcılara sahip olan iki sitede yoğun bir talep almaya başlamış durumda.

BiOnluk.com adresi de 2015 Temmuz ayında BIC Angel Investments‘tan 500 bin TL tutarında yatırım almıştı.