Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet

Evde Bitki Çayı Paketleme İşi İle Para Kazanma

Son yıllarda ortaya çıkan birçok ek iş,  evde para kazanmak isteyen kişilere güzel seçenekler sunuyor. Kış aylarının gelmesi ile beraber birçok sektörün çalışma tempolarının arttığı görülüyor. Birçok üretici firma, gelen siparişlere yetişebilmek için evde ek iş arayan kişilerden destek alıyor. Herhangi bir şekilde başkasının çatısı altında çalışmayan kişiler, kendi mesai saatlerini kendileri belirlemelerinden dolayı artık evden çalışmanın daha uygun olduğuna karar vermişlerdir. Bu yazımız içerisinde ek iş fırsatları arayan kişiler için evde bitki çayı paketleme işi hakkında bilgiler vererek kazanç oranlarını dile getirmeye çalışacağız.

Kış aylarının gelmesi ile beraber soğuktan korunmak, gripten kurtulmak isteyen kişiler, doğal sonuçlardan yararlanmak için bitki çaylarından tüketmek istiyor. Bunun farkında olan üreticiler, gerekli şartlara uyan kişilere bitki çaylarını saf hali ile göndererek paketlenmesini istiyor. Bu işlerin otomasyon sistemleri ile yapıldığını düşünen kişiler varsa biraz yanılıyorlar. Organik bitki çayı üretimi yapan kişiler, ürünlerini istediği fiyatlardan satabilmek için paketlemelerini de el işçiliği ile organik olarak yapılmalarını istiyor.

Evde Bitki Çayı Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Bitki Çayı Paketleme İşi İle Kazanç Sağlama ve İşveren Firmalar
Evde Bitki Çayı Paketleme İşi İle Kazanç Sağlama ve İşveren Firmalar

Evde çalışabilecek iş arayan kişiler için bu yazımız içerisinde evde bitki çayı paketleme işi üzerine fikir paylaşımı yapmaya çalışıyoruz. Üretici firmalar, çeşit çeşit kurutulmuş bitki çaylarını koliler ile çalışan kişilere göndermekte. Bunun ile birlikte paket için kullanılacak materyaller, ihtiyaç duyulan tüm gereksinimler çalışanlara gönderilmektedir. İstenilen şartlarda gramaja uygun olarak yapılan her paket başı ücret ödenmektedir. Bu tarz paketleme işi yapan kişiler, evde ek iş yaptıklarından ötürü sabit bir maaş yerine paketleme yaptığı ürün başına ücret almaktadır.

Bir işi olmayan ya da yaptığı işe ek olarak bir iş yapmak isteyen kişiler başta olmak üzere öğrenciler, emekliler, ev hanımları için oldukça uygun olan evde bitki çayı paketleme işi yapmak isteyen kişiler, kendilerine verilen siparişi yetiştirmeleri durumunda Aylık 1,500 TL ile 2,000 TL arasında bir kazanca sahip olmaktadır. Özellikle kış sezonu içerisinde aktiflik gösteren bir iş olmasından dolayı yaz aylarında çok fazla çalışan ihtiyacı olmayan bir sektör olduğunu da belirtmek isteriz. Bu işe başvuruda bulunmak isteyen kişiler, yazımızın altında bulunan yorum alanı içerisinde “adı, soyadı, e-mail, bulunduğu şehri” yazıp bize göndermeleri yeterlidir.

İlginizi Çekebilir  Evde Galoş Paketleme İşi Kazanç Sağlama ve Galoş Paketleme İşi Veren Firmalar

“Evde Bitki Çayı Paketleme İşi İle Para Kazanma” için 25 yanıt

Daha açık bilgilendirme olursa sevinirim nasıl yapılacağına dair. Ben yapmak isterim. İstanbul Pendik Kaynarca da ikamet etmekteyim

BİTKİ ÇAYI PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM.
EMEKLİYİM.
ANKARA DA İKAMET EDİYORUM.

Merhabalar elim her işe yatkın ve hızlıdır. Arkadaşım ve ben 2 kişiyiz. Daha evvel bu tarz işler konusunda tecrübeliyiz. Aynı zamanda Çizim boyama dikiş vs.. dahil olmak üzere her şeyi yapabilirim.. Antalya merkez

Merhaba,

Bursada yaşıyorum, emekliyim.
Paketleme işi yapmak istiyorum.
Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir