Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet Sermayesiz İş Fikirleri

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi İle Kazanç Sağlama ve İşveren Firmalar

Özellikle kış aylarında artan talebe yetişmekte zorlanan firmalar evlere Bitkisel Çay Paketleme işi vermekte ve kış aylarında evden kazanç sağlamanıza yardım etmektedir.

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi aslında ihtiyaçlara bağlı olarak her dönem yapılabilecek bir iştir. Ancak özellikle kış aylarında artmaya başlayan hastalıklar sebebiyle birçok kişi kış aylarında bitkisel ürünlere daha fazla yönelmektedirler.

Bu sebeple de kış aylarında artan talebi karşılayabilmek adına üretim yapan fabrikalar veyahut aktarlar gerek gördükleri dönemlerde evden paketleme işi yapan kişilere ulaşmakta ve evlere iş vermektedirler.

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi

 

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Bu süreç üretim yapan firmalara göre değişiklik gösterecektir.

Bazı firmalar size hazır olarak küçük sallama paketleri halindeki bitkisel çayları vererek uygun boyutlardaki kutulara belirli sayılarda olacak şekilde ürünleri yerleştirmenizi isteyebilir.

Bazı firmalar ve özellikle aktarlar ise size belirli kilolardaki bitkisel ürünleri vererek bunları şeffaf paketlere belirli gramajlar halinde paylaştırmanızı isteyebilirler.

Yine aktarlar tarafından size farklı bitkisel ürünler getirilerek bu ürünlerin belirli gramajlar ile bir arada getirilerek bir karışım oluşturulması işi de verilebilir. Misal 5 farklı otu belirli gramajlarla bir araya getirerek bir kış çayı hazırlamanız ve bunu paketlemeniz istenebilir.

Bu noktada size işi verecek olan firma ya da kişi tüm detayları size bildirecek ve yapılacak işin tüm püf noktalarını size aktaracaktır. Bu sayede hem daha hızlı hem de daha kaliteli bir iş ortaya çıkarabilirsiniz.

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi

 

Bitki Çayı Paketleyerek Ne Kadar Kazanç Elde Edilebilir?

Burada kazanç oranını etkileyen birçok basamak olacaktır.

Dönemsel olarak iş yoğunluğunun ne durumda olduğu, size işi veren kişinin direkt iş kaynağına olan uzaklığı, yapılacak işin adım sayısı ve zorluğu, yapacağınız işte nasıl bir performans göstereceğiniz gibi birçok etmen kazanacağınız meblağın değişmesi anlamına gelecektir.

İlginizi Çekebilir  Lido Su Bayilik Başvurusu ve Başvuru Şartları

Bu noktada ne kadar kaliteli bir iş çıkarır, ne kadar az fire verir ve işi ne kadar hızlı bir sürede tamamlayıp teslim ederseniz o oranda size gelecek olan iş sayısı ve buna bağlı olarak kazanacağınız para da artacaktır.

Aylık bazda bakıldığında Bitki Çayı Paketleme işi ile 10 TL’de kazanç elde edebilirsiniz, 2.000 – 3.000 TL’de elde edebilirsiniz.

Evde Bitkisel Çay Paketleme İşii

 

Evde Bitki Çayı Paketleme İşi Veren Firmalar

Bizlere ulaşan tüm Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi veren firmaları sayfamız üzerinden listelemeye çalışıyor olacağız.

Ancak bazı firmaların sadece Eleman İhtiyacı olduğunda sayfaları gezdiği de bilinen bir gerçek. Bu sebeple de YORUM sekmesi üzerinden İsim – İl/İlçe ve İletişim Bilgilerinizi bırakarak gerek olduğu anlarda işverenlerin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yorum sekmesi üzerinden bırakılan Telefon Numarası veyahut e-Mail Adreslerine ulaşacak olan aramalar, SMS veya Mailler ile alakalı olarak herhangi bir sorumluluk kabul etmediğimiz de baştan belirtmiş olalım.

İşverenlerin size ulaşabilmesi adına,

  • İsim
  • İl – İlçe
  • İletişim Bilgisi

Gibi verilerin YORUM sekmesi üzerinden paylaşılması gerekmektedir.

“Evde Bitkisel Çay Paketleme İşi İle Kazanç Sağlama ve İşveren Firmalar” için 51 yanıt

Sakaryadayım bu işi yapmak istiyorum sağlam bir ekibim var ve kısa sürede çok fazla yapabılırız

Kısa sürede ekibimle fazlaca paket çıkarabiliriz.Iletisime geçerseniz memnun olurum

Amasya merzifonda oturuyorum. Evimde yapabilecegim bir is. Ev hanimiyim ve annem Ile cok bos vaktimiz

Diyarbakırda ikamet ediyorum öğrenciyim işe ihtiyacım var evde yapacağımız ne iş varsa yaparız.Firmaların mail atması yeterlidir

İstanbul/Gaziosmanpaşa’da ikamet ediyorum. ACİL olarak evde paketleme işi yapmak istiyorum. Elim seri ve işe yatkındır. Daha önce telefon camı, kulaklık, oyun kartları paketlemesi yaptım. İşleri maksimum iki gün içerisinde teslim ediyorum. ACİL olarak evde paketleme işine ihtiyacım vardır. En kısa zamanda bana geri dönüş yapılırsa çok memnun olurum.

LÜTFEN LÜZUMSUZ YERE ARAMAYINIZ!

Teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

Kaan Akalın

Malatya merkez de oturuyorum acil işe ihtiyacım var paketleme işini ekibim ile en kısa zamanda teslim edebiliriz acil ulaşılması dileğiyle.

Eyüp-İstanbul’da yasıyorum.El becerim iyıdır. Titiz bir insanım. Yaptıgım işin hakkını verırım. İki çoçugum var onlar için işe ihtşyacım var. Ciddiye alınması önemle rıca olunur. Iyı gümler.

Konya’da ikamet ediyoruz 5 ekiple birlikte paketleme işi istiyoruz ihtiyacımız da var yardımcı olursanız sevinirim

Bir baharat firmasına 3 sene ıhlamur paketledim ve Tekrar bu işi yapmak istiyorum elim yatkın biliyorum geri dönüş hiç olmuyo ama yinede göndermek istedim ilgilenirseniz sevinirim

İstanbul-Ümraniye
Verilen işi zamanında eksiksiz en güzel şekilde yapabilirim.

Ümraniye/İstabul
Bu işte en iyi şekilde yapmışlıgımız vardır ekibimiz tarafından kalıtelı işler çıkarmaktayız bılgınıze saygılar..!

Merhabalar 5 kişilik bir aileyiz fazlaca boş zamanımız var ve bu işi çok iyi yapabileceğimizi düşünüyorum bilgilerinize …

Ordu/Ünye
Paketleme işini seri şekilde yapabilirim daha önceden mewlit şekeri süslemesi işleri yapmıştım bilginize

Ankara dikmende oturmaktayim paketleme işi yaparım elim yatkindir çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız sevinirim

selam ben bursadan yaziyorum evde ek is yapmak istiyorum elimden her is gelir irtibat 5319601759

Merhaba yaşadığım yerde kendi mesleğimle ilgili yeterli iş alanı olmadıgndan dolayı evde ek paketleme işlerine bakıyorum yapabileceğime inanıyorum geri dönüş yapılırsa memnun olurum.

Merhaba yaşadığım yerde kendi mesleğimle ilgili yeterli iş alanı olmadıgndan dolayı evde ek paketleme işlerine bakıyorum yapabileceğime inanıyorum geri dönüş yapılırsa memnun olurum.Sinop tan yazıyorum.

merhaba 20 kişilik bir grubum var bazı firmalardan iş alıp kurduguğum ekibime dağıtıyorum gününde toplayıp fırmaya teslim ediyorum ekibimi çoğaltmak için evlere ek iş olarak sunulan başka işlerde araştırmaya başladım verdiğiniz işlerin sıkıntısız gününde teslim edilceğinden şüpheniz olmasın bu konuda iletişime geçmek isterseniz sercangunaydin28@gmail.com mail adresinden bana ulaşabilirsin

Merhabalar evde ek iş yapmak istiyorum geri dönüş sağlarsanız çok sevinirim

Üsküdar istanbul

Tekirdağ çerkezköy ilçesinde yaşıyorum evde bitkisel çay paketleme işi yapmak istiyorum

Merhabalar elim her işe yatkın ve hızlıdır. Arkadaşım ve ben 2 kişiyiz. Daha evvel bu tarz işler konusunda tecrübeliyiz. Aynı zamanda Çizim boyama dikiş vs.. dahil olmak üzere her şeyi yapabilirim.. Antalya merkez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir