Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet

Evde Gömlek Katlama İşi İle Kazanç Sağlama ve Evde Gömlek Katlama İşi Veren Firmalar

Herhangi bir şekilde mesai derdi olmayan evde gömlek katlama işi, bu sektörde çalışmak isteyen kişilere istediği kolaylıkları sunuyor. Gün içerisinde ne kadar çalışacağını kendi belirleyen kişiler, bir nevi kendi işlerinin patronu olabiliyor.

Evde yapılabilecek iş sayısının her geçen gün artış göstermesi, birçok kişinin iş sahibi olmasına olanak sağlıyor. Genelde hep ev hanımları, öğrenci ve emekliler için önerilen işler olsa da son yıllarda çalıştığı işten, aldığı ücretten memnun olmayan her birey tarafından yapılabiliyor. Herhangi bir şekilde mesai derdi olmayan evde gömlek katlama işi, bu sektörde çalışmak isteyen kişilere istediği kolaylıkları sunuyor. Gün içerisinde ne kadar çalışacağını kendi belirleyen kişiler, bir nevi kendi işlerinin patronu olabiliyor.

Evde gömlek katlama işi yapacak kişiler ilk etapta zorlanabilir. Bunun nedeni gömleklerin ütülenmesi kadar katlanmasının da zor olmasından kaynaklanmaktadır. Gömlek üretimi yapan firmalar, mevsimlere özel sezon ürünlerini yetiştirebilmek adına ürünlerin katlama ve paketleme işlemlerini bu tarz evde ek gelir arayan kişilere yönlendirmektedir. Bu tarz bir paketleme, katlama işleri, zaman içerisinde el alışkanlığı kazanılarak seri hale getirilebilmektedir.

 

Evde Gömlek Katlama İşi İle Kazanç Sağlama

 

Evde Gömlek Katlama İşi İle Ne Kadar Para Kazanılır?

Sürekli olarak boş vakite sahip olan kişiler için evde gömlek katlama işi ile ne kadar para kazanılacağından bahsetmek istiyoruz. Öncelikle aracı firmalar tarafından yeni üretimden çıkmış gömlekler, koliler aracılığı ile çalışacak kişilere gönderilir. Tek bir markaya ait ürünler gelebileceği gibi birçok markaya ait karışık ürünler de gelebilmektedir. Bu konuda gönderi firmanın vermiş olduğu talimatlara uygun hareket etmeniz gerekiyor.

Gömlek katlamak içinlikle birkaç deneme yapmanızı öneriyoruz. İnternet üzerinden bulabildiğini tüm videoları inceleyerek bu işi tam bir şekilde öğrenmeniz gerekiyor. 10, 15 gömlek katlamadan sonra bu işi seri olarak sürdürebilir, Bu iş üzerinden kazanılacak para hakkında da bildiğimiz detaylardan bahsetmek istiyoruz. Gömlek paketleme işinin evlerinde düzenli olarak sürdüren kişilerin aylık 2,000 TL kazandıklarını görebiliyoruz.

İlginizi Çekebilir  2018 Yılı Tanıklık Ücreti Belli Oldu

Aylık kazanılacak ücret üst bölümde tamamen tahmini olarak belirtilmiştir. Evde gömlek paketleme işinde paketlediğiniz gömlek başına ücret alırsınız. Aynı ev içerisinde bulunan çalışacak kişi sayısındaki artık, bu gelirin de orantılı bir şekilde yükselmesini sağlayacaktır. Aşağıda yer alan yorum bölüme “Adınızı, soyadınızı, bulunduğunuz şehri” yazmanız durumunda bu sektörde personel arayan kişilere iş aradığınızı rahatlıkla gösterebilirsiniz.

“Evde Gömlek Katlama İşi İle Kazanç Sağlama ve Evde Gömlek Katlama İşi Veren Firmalar” için 16 yanıt

Ankaradayım lütfen ulasirmisiniz tıp 1 diyabetli oğlum var kızım küçük olduğu için çalışamıyorum bu işe ihtiyacım var

Pamuova’da yaşıyorum. Ev hanımıyım çok fazla boş zamanım var ek iş yapmak istiyorum

Kayseri Kocasinan bölgesinde oturuyorum. Telefon no:05343211036 Acil İhtiyacım var. Saygılarımla..

İzmir Yeşilova da ikamet ediyorum 14 sene 11 ay Hugo boss tekstil Ltd şti nde gömlek katlama operatötlüğü yaptım işim de profosyonelim ve simetrik olarak işimde çok iyiyim yaşım 36 geçmiş tekstil deneyimim de var toplam yaklaşık 20 yıl… face hesabımdan da takip edebilirsiniz Face adım… east kocadoggydan… küçük binek aracım var ister adresime ister aracımla da gel git yükle getir götür de yapabilirim güvenilirim dönüş yapmanızı bekliyorum saygılar 05543342338

Merhabalar elim her işe yatkın ve hızlıdır. Arkadaşım ve ben 2 kişiyiz. Daha evvel bu tarz işler konusunda tecrübeliyiz. Aynı zamanda Çizim boyama dikiş vs.. dahil olmak üzere her şeyi yapabilirim.. Antalya merkez

Katlama işinde deneyim var düzenli hu işi verecek olan varsa dönüş yapsın ist esenyurt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir