Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet

Evde Ihlamur Paketleme İşi İle Para Kazanma – Evde Ihlamur Paketleme İşi Veren Firmalar

Yılın 3 mevsimi çok fazla tercih edilmeyen bu bitki çayı, kış aylarının gelmesi ile beraber %800’e yakın bir talep görmektedir. Firmalar, paketlenmiş ürünler yetiştirmekte zorlandığı için gelen taleplere yetişmek için evde ıhlamur paketleme işi dağıtımı yapmaktadır.

Kış aylarına girdiğimiz şu günlerde bazı doğal ürünlere olan rağbetin giderek arttığını görebilirsiniz. Özellikle griple mücadele etmek için tercih edilen Ihlamur, son günlerde gelen rağbete yetişememekte. Yılın 3 mevsimi çok fazla tercih edilmeyen bu bitki çayı, kış aylarının gelmesi ile beraber %800’e yakın bir talep görmektedir. Firmalar, paketlenmiş ürünler yetiştirmekte zorlandığı için gelen taleplere yetişmek için evde ıhlamur paketleme işi dağıtımı yapmaktadır.

1 kilogram paketlenmiş ıhlamurun 150 ile 200 TL arasında değişen fiyatlara sahip olmasından dolayı düşük gelirli kesimlerin daha az gramajlı paketlere yöneldiklerini görüyoruz. Aktarlar başta olmak üzere dijital platformlara baktığınızda 25 gr, 50 gr, 100 gr, 250 gr, 500 gr ve 1000 gr üzerinden satışlar yapıldığını görüyorsunuzdur.

Paketlemeler, ekonomik seçenekler ile beraber tüketim seçeneklerine göre de düzenlenmektedir. Aile bütçesine destek olmak isteyen kişilerin tercih edeceği bir iş olan evde ıhlamur paketleme işi ile nasıl para kazanabileceklerinden bahsedeceğiz.

 

Ihlamur Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Ihlamur Paketleme İşi İle Para Kazanma
Evde Ihlamur Paketleme İşi İle Para Kazanma

Burada size hem evde ek iş hem de bir iş fikri paylaşarak evde ıhlamur paketleme işi ile ilgili bazı önerilerde bulunmaya çalışacağız. Bu iş fikirini ister paketleme işi olarak firmaların siparişleri üzerinden yürütebilir, isterseniz de kendi iş alanınızı oluşturabilirsiniz.

Paketleme olarak yapan kişiler, kendilerine gelen ıhlamurları belirli standartlara sahip şekilde paketleme yapmaları gerekiyor. Yapılan işlem bir paketleme olduğundan dolayı paket başı ücret tarifesi uygulanmaktadır. Tek başına çalışan bir birey, aylık ortalama olarak 1,300 TL ile 1,600 TL arasında değişen bir gelir elde edebilmektedir.

Bitkisel ürün ve çay satışı yapan toptancılar, sizlere güzel bir ekmek kapısı aralayabilir. Yapacağınız görüşmeler sonucunda 10 ile 15 kilogram arasında toplu bir ihlamur alarak kendi paketleme işinizi kurabilirsiniz. Başta sosyal medya olmak üzere bulacağınız müşteriler kısa sürede %200 kazanç elde edebilmenizi sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir  Kimler Engelli İşçi Statüsündedir ve 2018 Yılı Engelli Vergi İndirim Oranları Nedir?

Profesyonel bir imaj oluşturabilmek adına ıhlamur paketleriniz üzerinde sizi temsil edecek marka ya da kartvizit verilerinin yer alması artı bir etken olacaktır. Her halükarda evde ıhlamur paketleme işi, kış ayları içerisinde çalışanlara yüksek oranda kazanç getirmektedir. Evde ek iş olarak yapacak kişiler, konu altına iletişim bilgilerini eklemeleri durumunda bu alanda çalışma fırsatı yakalayabilirler.

“Evde Ihlamur Paketleme İşi İle Para Kazanma – Evde Ihlamur Paketleme İşi Veren Firmalar” için 9 yanıt

Bulunduğum yer küçük ve iş sahası fazla olmadığı için evde paketleme yapmak istiyorum küçük yerlere gönderiliyormu acaba

Merhaba. Manisa’da yaşıyorum ve ıhlamur paketleme işi yapmak istiyorum. Ekip kurabilirim.

Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
05372952696

Bu işi yapmak istiyorum konya ereğlide ikamet ediyorm. Bu işe çok ihtiyacım var. Geri dönüş yaparsanz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir