Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet

Evde Kurutulmuş Meyve Paketleme İşi İle Para Kazanma

Bu yazımız içerisinde ek iş arayan kişiler, ev hanımları, emekliler ve öğrenciler için evde kurutulmuş meyve paketleme işi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Oldukça yeni bir iş kolu olmasından dolayı her geçen gün giderek rağbet görmeye başlamıştır.

Ülkemizde yaşayan birçok kişi artık tek maaş ile geçinemediğinden dolayı ek işler yapmaya başlamıştır. İkinci bir işin getirdiği mesai ve yorgunluğun fazla olmasından dolayı arayışlar daha çok evde ek iş sektörülerine doğru olmaktadır.

Bu yazımız içerisinde ek iş arayan kişiler, ev hanımları, emekliler ve öğrenciler için evde kurutulmuş meyve paketleme işi hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Oldukça yeni bir iş kolu olmasından dolayı her geçen gün giderek rağbet görmeye başlamıştır.

Son zamanlarda birçok girişimci yaz aylarında almış olduğu yüklü miktardaki meyveleri kurutarak kışın satmaktadır. Kayısı, incir, üzüm, portakal, ananas, şeftali, armut, kavun gibi onlarca meyve, kış aylarında satılmak için hızlı bir şekilde paketlenmelidir. Ürünlerinin organik olduğunu göstermek isteyen birçok kişi, makine paketlemesi yerine el paketlemeyi tercih etmektedir. Bu sayede daha iyi bir görünüm, daha yüksek fiyatlar talep edebilmektedir.

 

Evde Kurutulmuş Meyve Paketleme İşi İle Para Kazanma

 

Kurutulmuş Meyve Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Üreticiler, ellerinde paketlenmeye hazır olan kurutulmuş meyveleri çalışanlara kurye ya da elden teslim etmektedir. Son yıllarda birçok şehir içerisinde ebde kurutulmuş meyve paketleme işi verildiğini şimdiden hatırlatmak istiyoruz. Her meyvenin paketlenme şeklinin ayrı olduğu, bir pakette bulunması gereken meyve sayısının değiştiğini bilmeniz gerekiyor. Bu konuda üreticiler, sizlere gerekli bilgi ve belgeleri verecektir. Bu standartlara uygun olarak yapacağınız iş size aylık oldukça güzel bir gelir getirecektir.

Paketleme sektörü içerisinde ücretler sabit değildir. Yapılan işe göre, paketleme durumuna göre bu sektörden kazanç elde edebilirsiniz. İş verenler, bir kişinin yapabileceği kadar iş vermekte olup aylık minimum 1,500 Tl ödeme almanızı sağlayabilir. Biraz önce de belirttiğimiz üzere bu sektörden elde edebileceğiniz kazanç tamamen sizin yapabileceğiniz paketleme sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bu tarz işleri nasıl bulabileceğinizi düşünüyorsanız;

İlginizi Çekebilir  Su Bayisi Açmak İçin Gerekenler ve Alınacak Belgeler

Genel olarak evde kurutulmuş meyve paketleme işi sonbahar ve kış ayları içerisinde yapılmaktadır. Firmalar, olabildiğince her ilden temsilciler bularak işlerin bir an önce bitirilmesini isteyebilir. Kurutulmuş meyve paketleme işinde çalışmak isteyen kişiler, gönderi altında bulunan yorum bölümüne “bulundukları şehir ile beraber adlarını, soyadlarını, mail adreslerini” yazarak göndermeleri yeterlidir.

“Evde Kurutulmuş Meyve Paketleme İşi İle Para Kazanma” için 25 yanıt

Kartal / İstanbul da yaşıyorum. Gün içinde oldukça boş vaktim oluyor. Değerlendirirseniz sevinirim.

Evde kuru üzüm paketleme işi yapmak istiyorum bu işe gunluk 10 saatımı hatta tüm günümü ayırabılırım

Selam istanbul k çekmecede oturuyom.Titizlikle yapabilirim.En kısa zamanda dönerseniz sevinirim.

Ankara sincan fatihte oturuyorum. Evde yapilacak butun isleri yapabilirim . Paketleme islerinin hepsini yaparim.

Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
05372952696

Selam İzmir de yaşıyorum. Tüm gün müsaittim. Titiz becerikli ve çalışkanım.Ürünleri İstenilen zamanda teslim ederim. Teşekkür ederim.

Isparta merkez deregumu köyün de oturuyorum ev hanımıyım el işlerinde becerim var ve bu işi istiyorum

Isparta merkez deregumu köyün de oturuyorum ev hanımıyım el işlerinde becerim var ve bu işi istiyorum

Merhabalar elim her işe yatkın ve hızlıdır. Arkadaşım ve ben 2 kişiyiz. Daha evvel bu tarz işler konusunda tecrübeliyiz. Aynı zamanda Çizim boyama dikiş vs.. dahil olmak üzere her şeyi yapabilirim.. Antalya merkez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir