Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet

Evde Lavanta Paketleme İşi İle Para Kazanma

Lavanta yetiştiriciliği, görsel anlamda şehirleri büyülerken ticari anlamda da birçok getiri meydana getirmekte. Bu yazımız içerisinde evde lavanta paketleme işi ile nasıl para kazanılabileceğinden bahsedeceğiz.

Son yıllarda lavanta yetiştiriciliğine olan ilginin giderek artması, birçok kişinin bu alana yönelim göstermesine neden olmuştur. Ülkemizin birçok noktasında açılan lavanta bahçeleri, yerli turizm hızına büyük artışlar getirmiştir. Lavanta yetiştiriciliği, görsel anlamda şehirleri büyülerken ticari anlamda da birçok getiri meydana getirmekte. Bu yazımız içerisinde evde lavanta paketleme işi ile nasıl para kazanılabileceğinden bahsedeceğiz.

Yaz aylarının gözbebeği olan lavantalar, tam kurumaya başlamadan önce diplerinden makas yardımı ile kesilir. Güneş altında 1 hafta kadar bekletilip kurutulduktan sonra dallarından ayrıştırılır.  Kurumuş olan lavantalar, bulunduğu ortam içerisine verdiği koku birçok kişinin asla değişmeyeceği şeyler arasında yer alıyor. Son zamanlarda lavantaya olan ilginin giderek artması, birçok girişimciye yeni iş alanları oluşturmuştur.

 

 

Evde Lavanta Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Boş zamanlarını değerlendirmek isteyen kişiler, evde lavanta paketleme işi ile kendilerine oldukça güzle bir iş ortamı oluşturmaktalar. Bu sektör içerisinde paketleme yapacak kişilere önceden ayıklanmış, çuvallı lavantalar gelecektir. Aynı zamanda lavanta paketlerinin geleceği kargo içerisinde paketleme işleminin nasıl yapılacağı sizlere anlatılacaktır. İstenilen tarzlara uygun olacak şekilde yapacağınız paketler, size bu iş üzerinden gelir getirecektir. Her paketleme işinde olduğu gibi bu sektörde de elde edilen kazançlar paket başı olmaktadır.

Lavanta paketleme işi, ilk etapta sizlere biraz kolay gelebilir. Oldukça minik taneli olan lavantaları, lavanta kesesine düzgün bir şekilde yerleştirmeniz gerekiyor. İlk etapta yavaş ilerlemeniz normal. İş verenler, paketleme durumunu yavaştan hızlıya doğru sizlere verecektir. Bu işi ek iş olarak göreceğinizden dolayı kazancı orta ölçekte olabilir. Bu işi yapan kişiler, ortalama olarak 1,500 TL para kazanabilmekteler.

Genel olarak evde lavanta paketleme işi yapan kişiler, bu işi tek başlarına yapmamaktadır. Akşamları eş, dost, çoluk, çocuk bütünü ile yapmaları durumunda çok ama çok daha gelir elde edebilmektedir. Genel olarak butik otel, her yeni müşterisini iyi bir şekilde karşılayabilmek adına lavanta keselerinden oluşan güzel bir tepsi hazırlamaktadır. Asıl konumuza dönecek olursak; evde lavanta paketleme işi için başvuruda bulunmak isteyen kişiler, gönderi altında bulunan yorum bölümüne isim ve soy isimlerini yazabilirler.

İlginizi Çekebilir  Evde Islak Mendil Paketleme İşi İle Para Kazanma

“Evde Lavanta Paketleme İşi İle Para Kazanma” için 33 yanıt

evde lavanta paketleme işi yapmak istiyorum.5 kişilik grubuz hizlicdönüş yapmanızı rica ediyorum

Öğrenciyim bu işe ihtiyacım var ve bu tarz şeylerle uğraşmayı çok severim dönüş yaparsanız çok memnun olurum.

Merhabalar ev hanimiyim evde lavanta paketlemek istiyorum evde 3 kisiyiz itinayla yapabiliriz

Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
05372952696

Adana sarıçamda oturuyorum bu işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

Paketleme işi için istanbulda yapabiliriz dağıtım toplama kime ait detaylı bilgi ve ücret neye göre hesaplanıyor saat gün kese adet?

Merhabalar elim her işe yatkın ve hızlıdır. Arkadaşım ve ben 2 kişiyiz. Daha evvel bu tarz işler konusunda tecrübeliyiz. Aynı zamanda Çizim boyama dikiş vs.. dahil olmak üzere her şeyi yapabilirim.. Antalya merkez

daha öncede bileklik yapıp paketlemede yaptım.elim yatkındır.manisa turgutlu dan yazıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir