Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet

Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi İle Para Kazanma

Akıllı telefonlar, başta iletişimi sağlamak adına geliştirilse de günümüzde artık en büyük eğlence araçları içerisinde yer alıyor. Başta sesli ve görüntülü görüşmeler olmak üzere iş, oyun ve birçok gereksinimleri karşılamak için satın alınan telefonlar, her yıl büyük değişimlere uğramaktadır. Telefon üretici şirketler, yeni ürün tanıtımı yapmaları ile beraber piyasalar içerisinde büyük hareketlilik meydana gelmektedir. Yeni çıkacak telefonlar için kılıf, ekran filmi üreten şirketler, telefonlar satılmaya başlanmadan önce piyasalar içerisine giriş yapmakta.

Telefon kılıfları, düşme ya da darbe gibi durumlar karşısında telefonları koruyarak zarar görmelerini engellemekte. Bu konuda üretim yapan şirketler, ürettikleri kılıfları satışa hazır hale getirmeden önce daha çekici hale getirmek için süslemek istemektedir. Bu konuda üretimler yetişmediğinde evde telefon kılıfı süsleme işi, boş zamanı olan birçok bireye dağıtılmaktadır. Uzun bir süredir işsiz olan ya da emekli, öğrenci, ev hanımları aile bütçelerine katkı sağlamak için evde telefon kılıfı süsleme işi yapmaya çalışmaktadır.

Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi Nasıl Yapılır?

Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi İle Para Kazanma
Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi İle Para Kazanma

Bu konuda özel siparişler alan kişiler, telefonların nasıl süsleneceği konusunda ön bilgilendirmeyi iş dağıtımı yaptığı kişilere iletmektedir. Her telefon kılıfının ayrı bir süsleme tekniği bulunduğunu, renklere göre işlenecek desenlerin farklı olduğunu söyleyebilirsiniz. Günlük gelen siparişlere ya da iş verenin dağıtımına göre yapacağınız parçalardan ürün başı ücretlendirme alacaksınız. Ortalama olarak bu iş üzerinden kazanılan ücret 1,300 TL civarında olmaktadır. Samsung, Apple tarafından popüler markaların ürünleri satışa çıkacağı zaman bu tutar biraz daha artmaktadır.

Ufak bir sermayeniz var ise evde telefon kılıfı süsleme işi ile kendi paranızı kendiniz de kazanabilirsiniz. Alibaba gibi Çin üzerinden getirteceğiniz telefon kılıflarını işleyip, süsleyerek özel sipariş ile satabilirsiniz. Ortalama olarak her kılıfı 4, 5 TL gibi bir ücret ile satın alıp süsleyerek 40 TL gibi ücretlere satabilirsiniz. Instagram, Facebook gibi sosyal medya platformlarına ufak reklamlar vererek günlük güzel geri dönüşümler elde edebilirsiniz. Bu işi sipariş üzerinden evde ek iş şeklinde çalışmak isteyen kişiler, konu altında “Ad, Soyad ve Şehirlerini” yorum kısmı üzerinden bizlere ulaştırabilirler.

İlginizi Çekebilir  Evde Gömlek Katlama İşi İle Kazanç Sağlama ve Evde Gömlek Katlama İşi Veren Firmalar

“Evde Telefon Kılıfı Süsleme İşi İle Para Kazanma” için 4 yanıt

İrem Saygın DENİZLİ
Telefon kılıfı süsleme işiyle ilgileniyorum geri dönüş yapabilirseniz sevinirim,teşekkürler

El becerisi konusunda yetenekliyim ayrıca butur süsleme işlerini keyifle yapıyorum. Ek gelite ihtiyacim var öğrenciyim geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Merhabalar elim her işe yatkın ve hızlıdır. Arkadaşım ve ben 2 kişiyiz. Daha evvel bu tarz işler konusunda tecrübeliyiz. Aynı zamanda Çizim boyama dikiş vs.. dahil olmak üzere her şeyi yapabilirim.. Antalya merkez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir