Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet

Evde Ütü Yaparak Para Kazanma ve Evde Ütü İşi Veren Firmalar

Avrupa’da oldukça popüler olan evde ütü yaparak para kazanma ülkemizde çok fazla yaygın değildir. Şu an için sadece Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde bu işten para kazanan kişiler bulunuyor.

Gününün büyük bir bölümünü evde geçiren kişilerin de artık düzenli bir gelire sahip oldukları görülüyor. Başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok yerinde kadınların evde ek iş yaparak gelir elde etmektedir. Evde yapılabilecek en kolay işler arasında yer alan ütü yapmak, düzenli gelir elde etmenin en kolay yöntemleri arasında yer almakta. Bu yazımız içerisinde evde ütü yaparak para kazanma hakkında bilgiler vereceğiz.

Avrupa’da oldukça popüler olan evde ütü yaparak para kazanma ülkemizde çok fazla yaygın değildir. Şu an için sadece Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya gibi büyük şehirlerde bu işten para kazanan kişiler bulunuyor. Diğer şehirlerde kıyafetlerini ücretli olarak ütületmek isteyen kişi sayısının çok fazla olmadığını görüyoruz. Daha çok memur ve bekar erkekler tarafından alınan bu hizmet, parça başı üzerinden gelir getirmektedir.

 

Evde Ütü Yaparak Para Kazanma

 

Evde Ütü Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır?

Son yıllarda yoğun çalışma temposuna sahip kadınların bile eşyalarını ücretli bir şekilde ütülettiği görülüyor. Bu yazımız içerisinde evde ütü yaparak para kazanma işlemi için atmanız gereken adımlar sırası ile; evde ütü yapabildiğinizi dile getiren broşürler bastırarak bulunduğunuz şehirde bulunan tüm apartman, iş yerleri ve plazalara dağıtın. Başta Facebook olmak üzere Instagram gibi sosyal alanlarda hesaplar açarak ütü yapabildiğinizi dile getirin. Hatta yapabiliyorsanız günlük ufak miktarlada reklamlar verin.

İlk etapta evde ütü yaparak para kazanma işlimi için fazla müşteri bulamayabilirsiniz. Kazandığınız ilk 5 müşteriden elde edeceğini referanslar size sürekli ve düzenli bir iş kazandıracaktır. Bu konuda ekipman edinmeniz oldukça önemlidir. Bu iş üzerinden düzenli gelir elde etmek istiyorsanız buharlı ve kazanlı ütülerden edinmeniz sizlere zamandan oldukça tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Ücret konusunda uygulanacak tarife ise;

İlginizi Çekebilir  2018 Yılı AGİ – Asgari Geçim İndirimi Tutarları ve Asgari Ücrete Katkısı

Birçok kişi, evde ütü yaparak para kazanma işlemi yukarıda belirttiğimiz gibi parça başı ücret tarifesi üzerinden yürütmektedir. Ütülenecek giysinin türüne göre parça başı 5 TL ile 10 TL arasında değişen ücretler talep edebilirsiniz. İlk etapta ücretli peşin alabilir, devamında devamlı müşteri kazanmanız durumunda ücretlendirmeyi haftalık ya da aylık olarak alabilirsiniz. 5 Adet aylık çalışacağınız müşteri size asgari ücret kadar ücreti rahatlıkla kazandırabilir.

“Evde Ütü Yaparak Para Kazanma ve Evde Ütü İşi Veren Firmalar” için 28 yanıt

Evde utu yapmak isdiyorum iyide utu yaparim maltepe zumrutevlerde oturuyorum donerseniz sevinirim

9 aylık bebeğim olduğu için çalışamıyorum ama evde ütü işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sewinirim.Istanbul pendikte oturuyorum.05318825318

Bu işe acil ihtiyacım var bana dönerseniz çocuklarımı mutlu edersiniz selamlar

küçük bir konfoksiyon atölyemiz var, 5 çalışanımız var, dışardan fason iş alıyoruz,ütüde olabilir. bahçeşehir istanbul gökhan şeker 05321595095 dönüşlerinizi bekliyorum saygılarımızla

Evde ütü yapmak istiyorum Bursa da yaşıyorum cevap verirseniz sevinirim teşekkürler

Atölye açıp fason ütü paketleme temizlik işi yapabilirim ekip sahibiyim 05386846564 yer mersin

Evde ütü yapmak istiyorum istanbul esenyurt oturyorum güvenilir herzamn önde olmasını diliyorum

İstanbul Esenyurt mehtercesme mah oturuyorum evde ütü yapıyorum ılgılı firmalara ve sahıslara duyrulur

pvc dusakabin sineklik kupeste cam balkon imalat montaj ve tamiri yapilir cam degisimi menfez deligi acilir..05327962098

Avcilar füruźköyde oturuyorum bir tekstilde utuyapiyordum ayrildim bu işi evde yapmak istiyorum izli ve iyi utu yaparim ararsani sevinirim.

Çankaya bölgesinde ütülenecek kıyafetleriniz evinizden alınır ücretsiz teslim edilir 0536 815 47 81

Evimde yeterince ekipman sahibiyim. Uzun zaman boyunca ekstra ütü yaptım. Bu konuda kendime güveniyorum. Antalya merkez

Merhaba-Üsküdar ferah mahallesinde oturuyorum evde ütü ve yemek işi yapmak istiyorum deneyimli olmakla beraber temiz düzenli eli pratik bir kişiyim denemek isterseniz beni arayabilirsiniz.Simdiden teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir