Kategoriler
Manşet Ücretler ve Giderler

GittiGidiyor Mağaza Ücretlerine Zam Yaptı, Paket Özelliklerini Güncelledi

Ülkemizdeki Tüketiciden Tüketiciye Satış (C2C) modelinin ilk örneklerinden olan GittiGidiyor satışını yaptığı Sanal Mağaza Ücretlerine zam yaparken bazı paket özelliklerini de değiştirdi.

Ülkemizdeki Tüketiciden Tüketiciye Satış (C2C) modelinin ilk örneklerinden olan GittiGidiyor satışını yaptığı Sanal Mağaza Ücretlerine zam yaparken bazı paket özelliklerini de değiştirdi.

Yapılan düzenlemeler kapsamında 50 TL olan Temel Mağaza Paketinin aylık ücreti 69 TL olarak güncellenirken Mega+ Mağaza olarak geçen en üst paketin ücreti aylık 1.399 TL’den 2.000 TL’ye yükseltilmiş oldu.

Ayrıca Temel Mağaza kapsamında Ücretsiz olarak sunulan Listeleme İşlemi için de yeni paket kapsamında ücret alınmaya başlanacak. Ücretsiz Listelemeye sahip olabilmek için ise Mega+ adı verilen ve aylık 2.000 TL ödeme yapmanız gereken Mağaza Paketine sahip olmanız gerekiyor.

Dilerseniz Eski ve Yeni mağaza paketlerine, ücretlerine ve sunulan hizmetlere bir bakalım.

 

2017 Yılı GittiGidiyor Mağaza Ücretleri ve Paket Detayları

Alt kısımdaki tablodan 2018 yılı başına kadar GittiGidiyor firması tarafından uygulanmakta olan Mağaza Ücret Tablosuna erişim sağlayabilirsiniz.

 

GittiGidiyor Sanal Mağaza Ücretleri 2018

 

2018 Yılı GittiGidiyor Mağaza Ücretleri ve Paket Detayları

2018 yılı itibari ile yenilenen GittiGidiyor Mağaza Ücretleri için hemen alt kısımdaki tabloya bakabilirsiniz. Ayrıca tabloda paket kapsamında ele alınmayan işlemleri ve bu işlemler için yapacağınız ek ödemeleri de görebilirsiniz.

 

GittiGidiyor Sanal Mağaza Ücretleri 2017GittiGidiyor

 

Paketlere Yapılan Zamlar GittiGidiyor’a Kan Kaybettirebilir

Son dönemde çok fazla varlık gösteremediği için şirket profiline sahip birçok satış birimini N11.com ve daha sonrasında HepsiBurada.com adresine kaptıran GittiGidiyor son yaptığı ücret artışı ile de birçok satış noktasını kaybedecek gibi görünüyor.

N11.com adresi tarafından başlatılan farklı programlar sayesinde hem son kullanıcı direkt olarak bu siteden alışveriş yapmaya başladı hem de satıcı hesabına sahip olanlar buradan gelen satışın daha fazla olmasına bağlı olarak yoğunluklarını bu siteye vermeye başladılar.

Bu kapsamda da pazarda GittiGidiyor sitesinin Kullanıcıdan Kullanıcıya Satış noktasındaki kaybını Sahibinden.com adresi kendi üstüne çekerken Firmadan Kullanıcıya Satış görevini ise N11.com ve HepsiBurada.com üstlenmeye başladı.

İlginizi Çekebilir  İnci Deri Bayilik – Franchise Başvurusu ve Şartları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir