Kategoriler
Ayakkabı ve Çanta Bayiliği Bayilik Veren Firmalar Bayilikler Genel Manşet

İnci Deri Bayilik – Franchise Başvurusu ve Şartları

İnci Deri gerek ülkemizde gerekse de yurtdışında birçok lokasyona bayilik vermeye başladı. Sizde İnci Deri Bayilik Başvurusu yapabilir, şartlara göre bir İnci Deri Satış Noktası halini alabilirsiniz.

İnci Deri gerek ülkemizde gerekse de yurtdışında birçok lokasyona bayilik vermeye başladı. Sizde İnci Deri Bayilik Başvurusu yapabilir, şartlara göre bir İnci Deri Satış Noktası halini alabilirsiniz.

Ülkemizde Deri Ürünleri noktasında ilk akla gelen firmalardan birisi olan İnci Deri ciddi anlamda kemikleşmiş bir müşteri kitlesine sahiptir.

Bu sebeple de birçok ilde gerek AVM gerekse de Cadde mağazaları ile ciddi cirolar yakalamayı başaran bir firmadır.

Gerek ayakkabı gerek çanta gerekse de farklı aksesuarlar ile geniş bir ürün çeşidine sahip olan firma 1917 yılında Hacı Murat KIZILTAŞ tarafından İstanbul’da kurulan bir Lostra Salonu ile ayakkabı üretimine başlamıştır.

Zaman içerisinde önce çocuk ayakkabısı ve ev terlikleri üretmeye başlayan firma 1947 yılında ailenin 2. Kuşak temsilcisi Ahmet Nuri KIZILTAŞ tarafından Fatih’te açılan ilk satış mağazası ile büyümeye başlamıştır.

İndir Deri bugün ülkemizde 101, Yurtdışında ise 6 mağazası bulunan, 800’den fazla çalışana sahip olan ve büyümesini devam ettiren yerli firmalardan bir tanesidir.

 

İnci Deri Bayilik Şartları

Firma tarafından bayilerden istenilen bilgiler özel olarak bayilere iletilmektedir. Ancak firmanın özellikle AVM ve İşlek Cadde Üzeri mağazalara sıcak baktığınız söylememiz gerek.

Diğer konularda firma ilke iletişime geçtikten sonra daha net bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

İnci Deri Bayilik Başvurusu

İnci Deri Bayisi olmak isteyen yerli veya yabancı yatırımcılar firma ile franchising@incideri.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirler.

Bu mail üzerinden gerekli bilgiler iletilecek ve karşılıklı olarak görüşmeler yapılacaktır.

 

İlginizi Çekebilir  Yeşil Kundura Bayilik – Franchise Başvurusu ve Şartları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir