Kategoriler
Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet

Makyaj Fırçası Seti Hazırlama İşi İle Kazanç Sağlama ve Makyaj Fırça Seti İşi Veren Firmalar

Bu yazımız içerisinde makyaj fırçası seti hazırlama işi ile ailenize nasıl ek gelir sağlayabileceğinizden bahsetmeye çalışacağız. Evde yapılacak işler genel olarak paketleme, doldurma ya da birleştirme gibi el becerisi ve hıza dayalı işler olduğunu görüyoruz.

Son yıllarda artan zamlar, birçok kişinin ek kazançlar aramalarına neden olmakta. Başta iş bulamayan, emekli ya da öğrenci kesim için önerilmeye başlanan evde ek iş sektörü, ek kazanç arayışında olan kişilere de çare olmakta. Bu sektör içerisinde oldukça farklı iş önerilerinin olduğunu görüyoruz. Birçok işletme, üretim tesisleri içerisinde yetiştirmekte güçlük çektiği ürünlerin teslimatını bu şekilde evde ek iş arayan kişilere paylaştırmaktadır.

Bu yazımız içerisinde makyaj fırçası seti hazırlama işi ile ailenize nasıl ek gelir sağlayabileceğinizden bahsetmeye çalışacağız. Evde yapılacak işler genel olarak paketleme, doldurma ya da birleştirme gibi el becerisi ve hıza dayalı işler olduğunu görüyoruz. Firmalar, makyaj fırçası seti hazırlama işi verirken genel olarak kişilere sabit bir ücret yerine yaptıkları iş kadar ödeme yapmaktadır. Bu nedenle çalışan kişilerin kazançları sürekli olarak birbirlerine göre değişiklik göstermektedir.

 

Makyaj Fırçası Seti Hazırlama İşi İle Kazanç Sağlama

 

Makyaj Fırçası Seti Hazırlama İşi Nasıl Yapılır?

Evde makyaj fırçası seti hazırlama işi veren firmalar, ilk etapta belirlediği kişilere aracılar ile bütün bir şekilde fırçaları göndermektedir. Boyut ve özellik bakımından karışık olan kolileri ayıran çalışanlar, işverenin isteği doğrultusunda makyaj fırça setleri oluşturmaktadır. Yapılan, teslim edilmeye hazır olan her ürünün koli içerisine yerleştirilerek gönderime hazır bir şekilde bekletmeleri gerekiyor. İşletme tarafından haftalık ya da aylık olan kolilerin tamamı hazırlandığında ilgili kişiler ile iletişime geçerek ücretinizi alabilirsiniz.

Makyaj fırçası seti hazırlama işini evde ek iş olarak görmemeniz gerekiyor. Ortalama olarak gününün 3 ile 5 saatini bu işe ayıran kişiler, performanslarına göre 1,400 TL ile 2,000 TL arasında bir para kazanmaktadır. Hangi sektör olursa olsun evde ek iş yapan herkes, performansına göre yaptığı iş kadar ücret almaktadır. Bu tür işleri ekipleri ile yapan kişiler, aylık onbinlerce tl kazanarak ev bütçelerine güzel katkılar sağlamakta.

İlginizi Çekebilir  Evde Kurutulmuş Meyve Paketleme İşi İle Para Kazanma

Günün belirli bir saatini işte geçiren kişiler, akşam evlerine geldiklerine de bu işi ek iş olarak yapmaları durumunda aileleri ile güzel kazançlar elde edebilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünü kullanarak “Adınızı, soyadınızı, bulunduğunuz şehri ve varsa ekibinizde bulunan kişi sayısını” yazarak bu konu ile ilgili başvuruda bulunabilirsiniz.

“Makyaj Fırçası Seti Hazırlama İşi İle Kazanç Sağlama ve Makyaj Fırça Seti İşi Veren Firmalar” için 10 yanıt

Merhaba maltepe istanbulda oturuyorum isini duzgun ve hizli yapan 5 kisiyiz bize cvp verirseniz cok seviniriz

Merhaba, Ankara Çankaya’da ikamet etmekteyim, iki kişilik ekibim var, işi yapmak istiyorum, teşekkürler.

Ankara eryamanda ikamet ediyorum lise ogrencisiyim daha oncede buna benzer isler yaptım 4 kisilikmbir grupnile

Ankara/Mamak’ta yaşıyorum.Evde işe ihtiyacım var.Benimle beraber bu işi yapabilecek 10 arkadaşım var ve bu sayı zamanla artabilir,çevremde isteyen çok kişi var.
05372952696

Merhabalar elim her işe yatkın ve hızlıdır. Arkadaşım ve ben 2 kişiyiz. Daha evvel bu tarz işler konusunda tecrübeliyiz. Aynı zamanda Çizim boyama dikiş vs.. dahil olmak üzere her şeyi yapabilirim.. Antalya merkez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir