Kategoriler
Bayilik Veren Firmalar Bayilikler Ek İş - Evden İş İş Fikirleri Manşet

Meal Box Dağıtım Partnerliği Programı (DPP) İle Araç Sahiplerine Kazanç İmkânı Sunuyor

Türk FoodTech girişimi Meal Box dağıtım konusunda yaşadığı sıkıntıları aldığı yeni yatırımla atlatabilmek adına Dağıtım Partnerliği Programı (DPP) üzerinde çalışmaya başladı ve araç sahiplerine DPP kapsamında 6.000 TL’ye kadar Ek Gelir İmkânı sunmayı amaçlıyor.

Türk FoodTech girişimi Meal Box dağıtım konusunda yaşadığı sıkıntıları aldığı yeni yatırımla atlatabilmek adına Dağıtım Partnerliği Programı (DPP) üzerinde çalışmaya başladı ve araç sahiplerine DPP kapsamında 6.000 TL’ye kadar Ek Gelir İmkânı sunmayı amaçlıyor.

2017 yılı sonunda aldığı 500 bin Dolar değerindeki yatırım sonrasında dağıtım ağını genişleterek daha fazla kullanıcıya ulaşma kararı alan Meal Box dağıtım süreçlerini yeniden elden geçirdi.

Bu güne kadar sadece Kurye Sahibi Şirketleri bünyesine katarak büyüyen firma Dağıtım Partnerliği Programı (DPP) sayesinde artık Kurye Hizmetini ekstra olarak satın alabilecek ve kurye hizmeti olmayan firmaları da sürecin içerisine katabilecek.

 

Meal Box Dağıtım Partnerliği Programı DPP

 

Uber Uygulamasındaki Mantık İle Büyüme Sağlanacak

Dağıtım Partnerliği Programı (DPP) kapsamında Meal Box Dağıtım Ağına katılmak isteyen araç sahipleri belirli şartlar kapsamında firma ile anlaşma imzalayarak dağıtımları kendi araçları ile yapabilecekler.

Firma tarafından verilen bilgilere göre araç sahiplerine aylık olarak 6.000 TL’ye kadar ek bir gelir sunulmuş olacak bu sistem sayesinde.

Dağıtım ortaklarına verilecek olan Mobil Uygulama sayesinde ürünlerin dağıtım rotalarını direkt olarak uygulamadaki harita üzerinden görebilecekler ve dağıtımlarını bu rota üzerinde belirlenen adreslere yapıyor olacaklar.

Her gün dört çeşit yemek içeren taze, sağlıklı ve lezzetli menülerini İstanbul’un her noktasına servis ettiklerini kaydeden Meal Box CEO’su Murat Demirhan, “Hızla büyüyen Meal Box’ın abonelerine her zaman en iyi hizmeti sunabilmesi için daha geniş ölçekli bir iş modeline ihtiyacımız vardı. Dağıtım Partnerliği Programının kapsamını genişleterek çözüme ulaştık. Artık araç sahibi olan herkes bir Meal Box kuryesi olarak ek gelir elde edebilecek.” diye konuştu.

FoodTech alanında Türkiye’nin öncüsü olmaya devam eden Meal Box, Nesnelerin İnterneti teknolojisinden faydalanan akıllı kiosk üniteleriyle de nüfusun yoğun olduğu noktalarda sağlıklı, taze ve lezzetli yiyecek ihtiyacını karşılıyor. IoT destekli dolaplar, nakit veya kredi kartına ihtiyaç olmaksızın, akıllı telefon üzerinden alışveriş ödeme yapmayı mümkün kılıyor. Kiosk ünitesinde yemek azaldığında, akıllı sensörler bunu takip ederek merkezi sisteme bildirimde bulunuyor. Azalan stoklar anında yenilenerek “yok satma” ihtimali önleniyor.

İlginizi Çekebilir  Online Pazar Yeri Üzerinden Satış Yapanlar İçin Satışları Arttırmanın Yolları

 

Meal Box Kullanım Avantajları

 

Sistemden Ne Kadar kazanç Elde Edebilirim?

2018 yılı içerisinde Meal Box firması tarafından Dağıtım Partnerliği Programı (DPP) kapsamında partnerlik yapma kararı aldığı araç sahiplerine yapılacak olan ödemeler aşağıdaki gibidir.

 

 Günlük Kazanç  Aylık Kazanç
Abone Sayısı  100
Gönderi (Paket) Sayısı  25
Toplam DP Günlük Brüt Kar  250 TL  5.500 TL
Toplam DP Günlük Net Kar  200 TL  4.400 TL

 

Meal Box Menü Çeşitleri

 

Dağıtım Partnerlerinden Firmanın Beklentileri Neler?

  • Yemeklerin mal kabulünü yapmak
  • Dükkânında gönderilerin son hazırlıklarını yapmak.
  • Günlük olarak abonelere 10.00 – 12.30 ve 17.30 – 19.30 saatleri arasında gönderi teslimatlarını yapmak.
  • Her gün gönderileri yapabiliyor olmak. Aksatma olmadan sürecin yürütülmesi.
  • Bölgesindeki işyerlerini Meal Box Abonesi yapmak. (Her yeni abone için Öğün Başı 1 TL Prim)
  • Teslimat personelinin Kılık Kıyafet ve Davranışlarının standartlara uygun olması.
Meal Box Dağıtım Partnerliği Programı (DPP) konusunda iletişim kurabilmek adına 0216 324 8137 veya 0534 626 4590 nolu telefonları arayabilir, dagitim@mealbox.com adresinden mail atabilir veya https://www.mealbox.com.tr/dagitim-partnerligi-formu adresinden form doldurabilirsiniz.

Meal Box Avantajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir