Kategoriler
Girişimcilik Girişimcilik Eğitimleri - Kursları

Sakarya Üniversitesi Girişim Atölyesinden ” Girişimcilik Kampı “

Sakarya Üniversitesi bünyesi altında faaliyet gösteren ADAPTTO-Teknoloji Transfer Ofisi Girişim Atölyesi’nin her yıl düzenlediği ” Girişimcilik Kampı ” başvuruları başladı.

Girişimcilik ekosistemini güçlendirmek ve Sakarya Üniversitesi’nde girişimciliği yaygınlaştırmak adına bu yıl 2.si düzenlenen Girişimcilik Kampı başvuruları Sakarya Girişim Atölyesi sitesi üzerinden alınmaya başlandı.

ADAPTTO-Teknoloji Transfer Ofisi bünyesinde bulunan Girişim Atölyesi tarafından Sakarya Üniversitesi öğrencilerinin inovatif ve Ar-Ge tabanlı iş fikirlerini desteklemek amacıyla, SAÜ Kırkpınar Uygulama Oteli’nde 1-4 Ekim tarihleri arasında Girişimcilik Kampı düzenlenecek.

İnovatif tabanlı iş fikri olan girişimci öğrenciler seçilerek, fikirlerinin ticarileştirme boyutu kazanmaları ve fikirlerin satışa hazır hale getirileceği kampta, alanında uzman ve deneyimli eğitmenler tarafından fikir üretimi, proje döngüsü, takım çalışması, iş planı ve bireysel motivasyon eğitimleri verilecek.

Sadece Sakarya Üniversitesi lisans öğrencileri başvuru yapabileceği Girişimcilik Kampına, 30 girişimci öğrenci katılabilecek. Başvuralar 29 Eylül 2015 tarihinde saat 17.00’a kadar alınmaya devam edecek.

Kampa katılmaya hak kazanan öğrenciler, 30 Eylül’de ise www.girisimatolyesi.net sitesi üzerinden yayınlanacak.

 

Sakarya Üniversitesi ADAPTTO - Teknoloji Transfer Ofisi
Sakarya Üniversitesi ADAPTTO – Teknoloji Transfer Ofisi
İlginizi Çekebilir  Subway Başarı Öyküsü - Genç Girişim Örnekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir