Kategoriler
Girişimcilik Manşet

Sanal Ofis Avantajları Nelerdir? Neden Sanal Ofis Kullanmalıyım?

Bu konuda sizlere sanal ofis avantajları hakkında bilgiler vererek ekonomik açıdan nasıl rahatlayabileceğinizden bahsedeceğiz.

Girişimcilik, insanlara kısa sürede başarı getiren dünyadaki en güzel duygulardan birisi olarak gösterilmekte. Girişimci adayları, sahip oldukları fikirleri hayata geçirmeden önce ilk olarak pazar durumlarına bakmaktadırlar.

Özellikle dijital girişimler başlatacak birçok kişi, gerek şirket kurumlarında gerekse ürün ve hizmet satışları sırasında ufak da olsa bir ofise ihtiyaç duymaktadırlar. Çoğu girişimci ofisleri sadece fatura kesmek için kullanmalarından dolayı gereksiz bir masraf olarak görmektedirler.

Bu konuda sizlere sanal ofis avantajları hakkında bilgiler vererek ekonomik açıdan nasıl rahatlayabileceğinizden bahsedeceğiz.

 

Düşük Maliyete Sahip Prestijli Bir Adres

Bulunduğunuz bölgede ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir ofis bulmak için harcadığınız zamanı düşünün. İstediğiniz tarzda bir ofis bulmanız durumunda dükkan kirası, emlakçı komisyonu, ofis içi tadilat, mobilya ve diğer gereksinimler sizlere birçok masraf getirecektir.

Gözle görülmeyen harcamalar ile beraber ne kadar masraf yapacağınızı bir düşünsenize? Bu kadar masraf yapmadan sanal ofis avantajları ile aylık 200 TL’den başlayan ücretler ile plazalardan bir adrese sahip olabilirsiniz.

Asistan Desteği

Kiralayacağınız sanal ofis sadece göstermelik bir adres ile bağlı kalmamakta. Alacağınız sanal ofis adresinin telefon numarasından sizi arayan kişiler ilk olarak bir asistan tarafından yanıtlanarak size aktarılır. Aynı zamanda bu adrese gelecek kargolar asistan tarafından alınarak sizlere gönderim yapılabilir.

 

İyi Bir Çalışma Alanı

Sanal ofisler, adı gibi aslında sanal değildir. Size verilen adreste büyük bir plaza ya da iş merkezinin yer aldığını görebilirsiniz. Hafta içi günlerde mesai saatleri içerisinde ofisinize giderek rahat, özgür ve tam donanımlı araç ve gereçler ile çalışabilirsiniz.

Aynı zamanda ekip ve müşterileriniz ile toplantı yapmak istemeniz durumunda sanal ofis avantajları içerisinden toplantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

Yeni İsimler İle Tanışmak

Sanal ofisler, kişiye özel ofis seçenekleri sunmamaktadır. Büyük bir alan içerisinde herkesin kendisine özel çalışma alanları ve araç ve gereçlerinin bulunduğu büyük bir merkezdir. Sizinle beraber iş dünyanız içerisinde faaliyet gösteren birçok farklı isim ile tanışmanıza olanak sağlayacaktır.

İlginizi Çekebilir  Subway Başarı Öyküsü - Genç Girişim Örnekleri

Farklı girişim örnekleri ile karşılaşmanız motivasyon açısından sizlere büyük kazanımlar sağlayacaktır. Bölgenizde bulunan sanal ofisleri inceleyerek avantajlarını daha yakından inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir