Kategoriler
Bayilik Veren Firmalar Bayilikler Genel Manşet Su ve Tüp Bayiliği

Su Bayisi Açmak İçin Gerekenler ve Alınacak Belgeler

Su Bayisi Açmak diğer birçok bayiliğe göre daha rahat bir süreçte tamamlanan bir bayilik sistemidir. Bu noktada da sizlere Su Bayiliği Almak İçin Gereken Evrakları ve Süreç içerisinde Yapılması Gerekenleri bir araya toplamaya çalıştık.

Öncelikli olarak Su Bayisi Açmak diğer birçok bayilik sisteminden daha rahattır. Faaliyet gösterilecek olan bölgeye uygun bir taşıma sistemine, bir depoya ve yeterli personele sahip olmak birçok Su Firması için Yeterli Bir Bayilik Şartıdır.

Bazı firmaların bunlar dışında da talepleri olabilmektedir. Bu firmanın yapısına, marka imajına ve daha birçok konuya göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

Su Bayisi Açmak İçin Yapmanız Gerekenler

Su Bayiliği Açmak için bir Şahıs İşletmesi kurmanız yeterli olacaktır. Bu süreçte sıkıntı yaşamamak adına bir Muhasebeci ile görüşebilir ve 2 gün içinde işletmenizi açabilirsiniz.

 

Su Bayiliği Almak İçin Gerekli Olanlar

Su Bayiliği Alabilmek için öncelikli olarak uygun bir bölge seçilmeli ve bu bölgede de hem ürünlerin depolanması hem de dağıtılması noktasında uygun bir Depo seçilmelidir.

Dağıtım sürecinde ihtiyacınız olacak Motorlu Taşıtları da tedarik etmeniz gerekecektir. Eğer bölge küçük ise ve yürüyerek teslimat yapılabilecek konumda ise bu durumda araca ihtiyaç duyulmayabilir.

Ayrıca İş Gücü noktasında da yoğunluğa göre Personel İhtiyacınız olabilir. Bu noktada da en azından Dağıtımı Yapacak yada Ofiste Duracak bir personele ihtiyacınız olacaktır. Bu ihtiyacı ilk etapta aile bireylerinden birisi ile giderebilirsiniz.

 

Çevredeki Su Bayisi Sayısı Önemlidir

Kurulacak olan Su Bayisi için öncelikle bir Çevre Araştırması yapmanız iyi olacaktır. O bölgedeki Su Tüketimi, Bayilik alacağınız Su Firmasının Tüketim Alışkanlıkları ve diğer birçok veriyi elde etmeli ve buna göre bir Analiz Yapmalısınız.

İlginizi Çekebilir  Otomatik Bireysel Emeklilik Nedir? Otomatik BES Nasıl İptal Edilir?

“Su Bayisi Açmak İçin Gerekenler ve Alınacak Belgeler” için 2 yanıt

elimde market var ama 1 kafe ve 4cay bahcesi 3 lokanta 1 büfe var bunlar kardeslerim ve amca cocukların bende nal aliyorlar enson suda ve mesrubata sikinti cekiyoruz dediler ve bende bunu temin etmemi istiyorlar bendemecbur bunu yapmak istiyorum

elimde market var ama 1 kafe ve 4cay bahcesi 3 lokanta 1 büfe var bunlar kardeslerim ve amca cocukların bende nal aliyorlar enson suda ve mesrubata sikinti cekiyoruz dediler ve bende bunu temin etmemi istiyorlar bendemecbur bunu yapmak istiyorum 0537 021 3741

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir