Kategoriler
Bayilik Veren Firmalar Editörün Seçimi Manşet

Technolog Ürünleri İle Düşük Maliyetlerle Yüksek Kazanç Elde Edin

Düşük bir sermaye ile hemen hemen her noktada alıcı bulabileceğiniz Technolog  sayesinde kısa sürede oldukça az bir masraf ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Düşük bir sermaye ile hemen hemen her noktada alıcı bulabileceğiniz Technolog  sayesinde kısa sürede oldukça az bir masraf ile yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Technolog firması tarafından sunulan Yüksek Teknoloji ile üretilmiş ürünleri kısa sürede çevrenizdeki kişilere satarak hem kendinize bir pazar oluşturabilir hem de kaliteli ürünler ile oldukça iyi kazançlar sağlayabilirsiniz.

Gerek Bireysel Bayilik gerekse de Kurumsal Bayilik alabileceğiniz sistemde kazançlar %20 oranından başlayarak %250 oranlarına kadar çıkabilmektedir.

 

Technolog Sihirli Mendiller

 

Technolog Firmasının Ürünleri

 • Mikrofiber Bez,
 • Sihirli Sünger,
 • Sihirli Mendiller,
 • Nemlendirici Çorap
 • Araç Kokuları

 

Technolog Kurumsal Bayilik Sistemi

Kurumsal Bayilik Sistemi hem Yurt İçi hem de Yurt Dışı olmak üzere 2 farklı adımda yürütülmektedir. Kurumsal Bayilik için gereken koşullar aşağıdaki gibidir.

 • Kurumsal bayilik için bir firma ünvanı öncelikli koşuldur.
 • Anlaşma koşullarına göre belirli bir ürün alımı ile il, bölge yada ülke sınırları için ana bayilik imtiyazı tanınabilir.
 • Franchise yada Bayilik bedeli yoktur.
 • Yalnızca firmamızca üretimi gerçekleştirilen Technolog sihirli mendiller ve mikrofiber temizlik bezleri satış ve dağıtımını kapsamaktadır.
 • Ortalam kar marjı %250 – %75 aralığında değişir.
 • Ürünlerimizi sayfanın üst kısmındaki menüden ürünler kısmına tıklayıp, açılan alt menülerden guruplar halinde inceleyebilirsiniz.
 • Bayi adaylarımız sitemizde detaylı inceleme yaptıktan sonra firma iletişim bölümümüzden mail yada telefon aracılığı ile iletişime geçebilirler.

 

Technolog Bayilik Sistemi

 

Technolog Bireysel Bayilik Sistemi

Bireysel Bayilik Sistemi sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Yurtdışı için Bireysel Bayi alımı yoktur.

Ticaret yapmak için bir firmanız yoksa ve nereden başlamam gerekiyor diyorsanız İŞ’te size fırsat

2007 yılından beri Technolog markası altında Sihirli Mendiller ve Mikrofiber temizlik bezl üretimi yapan firmamız, ticarette risk almak istemeyen yeni girişimcilere, ek gelir hedefleyenlere ve ticaretten zevk almasını bilen herkese özel yeni bir alışveriş sistemi geliştirdi. Katalox Alışveriş Sistemi adını verdiğimiz bu sistem ile 350 den fazla ürünün aynı anda bayisi olabilirsiniz…

 • Her hangi bir firma sahibi olmaya gerek olmayıp, faturalı ürün satışlarınız firmamız tarafından müşterinize fatura edilerek satış yapılır .
 • Toplu ürün alım şartı olmayıp, sadece katalog üzerinden sipariş alarak çalışma yapabilirsiniz.
 • Ortalama kar marjı %250-%20 arası değişir.
 • Firmamızca üretimi gerçekleştirilen Technolog sihirli mendiller, mikrofiber temizlik bezleri ve ülke distribütörü olduğumuz 350 civarı ürünün aynı anda temsilcisi olursunuz.
 • Katalox Alışveriş Sistemiyle, kendi tüketim ihtiyaçlarınız için TOPTAN FİYATINA ALIŞVERİŞ yapabilir, çevrenize ürün satarak EK GELİR elde edebilir , sisteme kazandıracağınız yeni üyelerden gelecek pirimlerinizle BEDAVA ALIŞVERİŞ yapabilir yada KENDİ İŞİNİZİN PATRONU olabilirsiniz.
İlginizi Çekebilir  Az Sermaye İle Yapılabilecek Karlı İş Fikirleri

 

Technolog Demo Tanıtım Paketi

Demo pakette 2017 yılı itibari ile 50 TL ödeme yaparak aşağıdaki ürünlere sahip olabilir ve ürünleri, deneyerek kaliteleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Standart Ürünler Ebat
Technolog Cam Bezi 40×40 cm
Technolog Cam Bezi 50×70 cm
Technolog Genel Temizlik Bezi 40×40 cm
Technolog Zor Kir ve Yağ Bezi 40×40 cm
Technolog Halı Koltuk Yer Silme Bezi 40×40 cm
Technolog Kareli Kurulama Bezi 40×40 cm
Silver Home Cam Bezi 40×40 cm
Silver Home Genel Temizlik Bezi 40×40 cm
Silver Home Paspas
Silver Home Araç Seti ( Silver Genel + Eko Cam ) 40×40 cm
Eko Home Cam Bezi 40×40 cm
Eko Home Mayer Havlu  3 lü 40×40 cm
Eko Home Mayer Havlu  4 lü 40×40 cm
Eko Home Joker Bez 31×32 cm

 

 Technolog Kimdir ?

Kukuroğlu Gıda Kimya Teks. Paz. Ve Dış Tic. tarafından geliştirilen ve üretilen, özellikle yüksek teknoloji yenilikçi ürünlerden oluşan ve firmamızın diğer markaları Silver Home ve Eko Home markalarımızın kardeşidir.

 

Günümüzde Technolog

Technolog , ” Yüksek Teknoloji ” ile geliştirilmiş ağırlıkta oto bakım ürünleri ile , mikrofiber bez çeşitlerinden oluşan yeni nesil ürünler tasarlar ve üretir.

Tasarladığı yüksek teknoloji ürünler, Türkiye ekonomisine sağladığı katkının yanısıra, yüksek kalite beklentisindeki tüketicinin ihtiyaçlarını, farklı paketleme sistemleri ile daha uygun fiyata karşılanmasını sağlar.

Technolog Sihirli Mendiller konsepti sonrası üretimine başlanan Technolog Mikrofiber Bezler ise ihracat amaçlı yüksek kalite altında üretilmiş olup, daha sonra iç piyasaya da sunulmuştur.

 

Technolog’un Hedefleri

Gelecekte özellikle Nano teknoloji nin kullanılabileceği farklı niş alanları oluşturup, bu konsepte uygun ürünler üreterek Türkiye nin yanısıra tüm dünyada tüketici ile buluşmak….

İlginizi Çekebilir  2018 Yılında Uygulanan Asgari Ücretin İşverene Maliyet Oranları

 

Pazarlama Yöntemleri Nelerdir?

 • Mini Shop Satış Noktaları

Benzin istasyonlarında cironuzcan %10-15 civarı bir kar vererek bir stand açıyorsunuz. Başına koyacağınız bayan elemanınız gelen araçlara ürün tanıtımı yapıp, satışını yapıyor.

Ortalama bir benzin istasyonuna günlük 500-1000 adet araç geldiğini hesaplarsanız %10 luk bir satış başarısı ile dahi ciddi cirolar elde edebileceğinizi rahatlıkla hesaplayabilirsiniz.

 

 • Aktif Pazarlama

Aktif pazarlama Türkiye ve Dünya nın bir çok ülkesinde halen uygulanan ve günümüzde en önemli sorun olan cari yani veresiye satışı ortadan kaldıran peşin ürün satış yöntemidir.

Ürünümüzü evlerde, işyerlerinde ve resmi kurumlardaki memurlara yönelik satışını gerçekleştirebilmeniz için saha satış elemanlarınız aracılığı ile gerçekleştirebileceğiniz bir satış yöntemidir.

 

 • Toptan Satış

Ürünlerimizin marketler, Temizlik maddeleri satan dükkanlar, oto aksesuarcıları, benzinlikler ve oto yıkamacılar, hastaneler, oteller ve benzeri satış noktalarına toptan olarak dağıtımını öngören satış yöntemidir.

 

Marka ve Ürünlerimiz

 • Technolog Mikrofiber

Kir ve yağ emici kabiliyette ve hiç su lekesi bırakmayan Technolog Markamız altında üretilen ürünler Cam Bezi, genel temizlik bezi, halı-koltuk ve yer silme bezi, Zor Kir ve Yağ Bezi , Araç Kurulama ve Temizlik Bezi

 • Silver Home Mikrofiber

Kir ve Yağ emici kabiliyette ve hiç su lekesi bırakmayan Technolog a göre daha ekonomik ürünlerdir.  Cam bezi, genel temizlik bezi ve Paspas şeklinde sınıflara ayrılır.

 • Eko Home Mikrofiber

Daha çok resmi kurum ve kuruluşların satın almalarında , otel ve hastenelere yönelik üretilen endüstriyel temizliğe yönelik üretilen ürünlerdir.

 

Bayilik İçin İletişim

Kukuroğlu Kimya Tekstil Pazarlama Ve Dış Tic

Fesleğen mah. İnönü Caddesi no:12A Denizli / TURKIYE

Tel : +90 – 258 – 213 68 00

Fax: +90 – 258 – 213 69 77

İlginizi Çekebilir  Girişimcilik ve Pazarlama Süreçlerinde Dağıtım Kanallarının Önemi

www.technolog.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir